Monster Notebook’ta Yüzde 50 İndirim Kampanyası Başladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Monster-Notebookta-Yuzde-50-Indirim-Kampanyasi.jpg

Oyuncular ve yüksek performanslı cihazlara ihtiyacı olan kullanıcılara yönelik ürünler geliştiren Monster Notebook, Pusat Clucth Gamepad ve Bukra V1 ve Bukra V1 Max Bluetooth Hoparlör ürünlerinde geçerli yüzde 50 indirim kampanyasını başlattı. Pusat Clucth Gamepad ve Bukra V1 ve Bukra V1 Max Bluetooth Hoparlör ürünlerinde geçerli olan 2. satın alımda yüzde 50 indirim fırsatından, 30 […]

Devamı: Monster Notebook’ta Yüzde 50 İndirim Kampanyası Başladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Valla kusura bakmayın da tam bir clickbait şu konu. Monster Notebook'ta yüzde 50 deyince laptoplarda sanıyordum indirim ama gamepad ve bluetooth hoparlörleydeymiş. Üstelik ilk üründe de değil, ikinci ürüne yüzde 50 indirim var.

Başlıkta Monster marka aksesuarlarda ikinci ürüne %50 indirim kampanyası denebilirdi pekala. Tabii o zaman kimse linke tıklamayacaktı o var.

Eki Görüntüle 1754013
Oyuncular ve yüksek performanslı cihazlara ihtiyacı olan kullanıcılara yönelik ürünler geliştiren Monster Notebook, Pusat clucth gamepad ve bukra V1 ve bukra V1 Max Bluetooth hoparlör ürünlerinde geçerli yüzde 50 indirim kampanyasını başlattı. Pusat clucth gamepad ve bukra V1 ve bukra V1 Max Bluetooth hoparlör ürünlerinde geçerli olan 2. satın alımda yüzde 50 indirim fırsatından, 30 […]

Devamı: Monster Notebook’ta Yüzde 50 İndirim Kampanyası Başladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Keşke 1. üründe %50 olsaydı F710 aldım direk iade ederdim.

Geri
Yukarı