Monster Pusat Pro Bluetooth alınır mı?

Bütçe
300

CanK26

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Eskiden almayı düşünüyordum ancak Bluetooth modda gamepad olarak görünmediğini duymuştum ve o sıra vazgeçmiştim. Sanırım mayıs'ta yeni bir güncelleme almış ve artık bu sorun çözülmüş diyorlar, peki sizce alınır mı yoksa biraz daha bütçeyi arttırıp farklı bir kontrolcü mü alınmalı?

Bütçem şu anlık 300TL ancak duruma bağlı arttırabilirim.

Ayrıca telefona bağlanması ve bluetooth olması benim için önemli bir özellik.

Bu bütçeye genelde önerilen bir gamepad ama ben olsam Monster olan hiçbir şeyi almam. Karar tabi sizin.

Bu bütçeye genelde önerilen bir gamepad ama ben olsam Monster olan hiçbir şeyi almam. Karar tabii sizin.

Hocam bütçem çok iyi değil ondan dolayı başka Bluetooth'lu bulamadım. Parsec ile telefondan oynayacaktım oyunları ondan Bluetooth lazım. Normalde Logitech F310 düşünmüştüm ancak dediğim gibi Bluetooth'lu değil. 2.El bakıyordum oradan ne önerirsiniz ayrıca oradan alırsam dikkat etmem gerken neler olur?

Eskiden almayı düşünüyordum ancak Bluetooth modda gamepad olarak görünmediğini duymuştum ve o sıra vazgeçmiştim. Sanırım mayıs'ta yeni bir güncelleme almış ve artık bu sorun çözülmüş diyorlar, peki sizce alınır mı yoksa biraz daha bütçeyi arttırıp farklı bir kontrolcü mü alınmalı?

Bütçem şu anlık 300TL ancak duruma bağlı arttırabilirim.

Ayrıca telefona bağlanması ve bluetooth olması benim için önemli bir özellik.
Alınır.

Hocam bütçem çok iyi değil ondan dolayı başka Bluetooth'lu bulamadım. Parsec ile telefondan oynayacaktım oyunları ondan Bluetooth lazım. Normalde Logitech F310 düşünmüştüm ancak dediğim gibi Bluetooth'lu değil. 2.El bakıyordum oradan ne önerirsiniz ayrıca oradan alırsam dikkat etmem gerken neler olur?
Xbox kolu bulursunuz belki 300'e falan bulunuyordu. Bağlayıp bir oyuna girin her tuşu deneyin şarj edin bir de yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı