Monster Pusat Pro Gamepad alınır mı?

Micro-USB kablo ile ek herhangi bir aparat almadan bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda Bluetooth varsa kutudan çıkan iki adet aa tipindeki pili cihaza takarak kablosuz olarak kullanmanız da mümkün. Kutudan çıkan piller şarj edilebilir yapıda değiller. Bu yüzden şarj edilebilir pili ve şarj kitini ayrı olarak almanız gerekmekte.

Benim bildigim kadarıyla ürün şarjlı pilli değil.

Selamlar arkadaşlar Monster Pusat Pro almaya karar verdim. Şu an 300 TL bir fiyatı var eskiden 180 TL idi sanırsam 180TL'ye düşerse alınır mı sizce? Sadece Gamepad'i kullananlar bu konuda görüşlerini belirtirse sevinirim.

Almayı uzun süre bekledim fakat düşmeyince bu fiyata aldım. 300 TL için iyi değil ama kötü değil. Çoğu oyunu rahatlıkla oynarsın. Şarjı bende uzun süre gidiyor. Hiçbir kesinti yaşamadım kesinlikle. Baülantı 10 saniyeni nile almıyor be hiçbir programa gerek yok. Şarjı azaldığında USB ile PC'ye bağlamak yerine USB'yi monitörden güç alarak gamepadi şarj ediyorum. Kabloyla bağlayarak oynamayı denemedim. Ama eğer kabloyla PC'ye bağlanmıyorda bile monitörden şarj ederken rahatlıklamoynayabilirsiniz. Cyberpunk RDR2 NFS Heat FIFA 20 gibi oyunlarda denedim sıkıntıyla karşılaşmadım.

Geri
Yukarı