Monster Pusat Virtual 7.1 vs SteelSeries Arctis 1 vs Rampage Drop Plus

• Konuyu başlatan Vexus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 685
Bütçe
400

Vexus

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Monster marka ekipmanlar iyi midir? Monster Pusat Virtual 7.1 adlı kulaklığı almayı planlıyorum. Yani şu an ya bunu alacağım ya da BİM'e gelecek olan SteelSeries Arctis 1'i alacağım. Çünkü drop Plus almaya gayret göstersemde her sipariş eden kişide en az 1 sorun çıkıyor. Sizce hangisi? En fazla bütçem 400TL.

Selam arkadaşlar. Monster marka ekipmanlar iyi midir? Monster Pusat Virtual 7.1 adlı kulaklığı almayı planlıyorum. Yani şu an ya bunu alacağım ya da BİM'e gelecek olan SteelSeries Arctis 1'i alacağım. Çünkü drop Plus almaya gayret göstersemde her sipariş eden kişide en az 1 sorun çıkıyor. Sizce hangisi? En fazla bütçem 400TL.
Her sipariş eden kişide en az 1 sorun?

Monster'ı tercih ederdim ikisini de kullanma şansım oldu
SteelSeries'in altyapısı daha iyi.
Monster'daki ses kalitesi daha iyi.

Şans meselesi ve ben kendime hiç güvenmiyorum :)

Şans meselesi falan yok hocam. Aldığımda mikrofonu çalıştıramadım ve seslerde patlamalar vardı. Driver kurunca mis gibi kullanıyorum. Arkadaşlarım canlı yayın için, gerçekte nasılsa öyle geldiğini söyledi.

Monster'ı tercih ederdim ikisini de kullanma şansım oldu.
SteelSeries'in altyapısı daha iyi.
Monster'daki ses kalitesi daha iyi.

Şu an Monster'im var zaten ve ses kalitesi, titreşim, mikrofonu her şeyi çok güzel fakat kablosu 1 yıldan sonra yerinden çıkıyor + mikrofonda yerinden çıkıyor 1 yıldan sonra. O benim kullanmamla alakalımı bilmiyorum gine tercih etmek istiyorum fakat başlıkta belirttiğim gibi SteelSeries ve Rampage'de iyi midir onu tartışıyorum.
Şans meselesi falan yok hocam. Aldığımda mikrofonu çalıştıramadım ve seslerde patlamalar vardı. Driver kurunca mis gibi kullanıyorum. Arkadaşlarım canlı yayın için, gerçekte nasılsa öyle geldiğini söyledi.

Hangi kulaklığı kastediyorsunuz?

Şu an Monster'im var zaten ve ses kalitesi, titreşim, mikrofonu her şeyi çok güzel fakat kablosu 1 yıldan sonra yerinden çıkıyor + mikrofonda yerinden çıkıyor 1 yıldan sonra. O benim kullanmamla alakalımı bilmiyorum gine tercih etmek istiyorum fakat başlıkta belirttiğim gibi SteelSeries ve Rampage'de iyi midir onu tartışıyorum.

Hangi kulaklığı kastediyorsunuz?

Drop Plus. Hocam kesinlikle drop Plus almalısın. SteelSeries'in kablosunu görmeniz lazım. Gerçekten dayanılmaz, eğer portatif, çıkarılabilir değilse işiniz çok zor olacak. Drop Plus'da mikrofon, jak kablosu, Type-C girişleri yuva şeklinde. Kabloları kutusundan çıkıyor. Eğer verdikleri bozulursa. Siz onları normal telefon şarjı gibi atıp yeni kabloyla hayatınıza devam ediyorsunuz.

Geri
Yukarı