Monster RTX40 serisi laptoplar ne zaman gelecek?

Bütçe
30000TL-50000TL

Quazzart1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bildiğiniz gibi çoğu RTX 40 serisi laptoplar çıktı ama Monster firması hala çıkartmadı.
Monster Firmasının ne zaman RTX 40 serisi laptopları çıkar? Ben RTX 4060 sürümünü almayı bekliyorum. Bu arada Tulpar modelleri çok sağlam ve kaliteli oluyorlarmış.
Yani çıkarsa RTX 4060 Tulpar modelini almayı düşünüyorum.
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
İyi günler.

Tulpar serisi ne kadar iyi de olsa bu butcede alinmasini mantikli bulmuyorum. Bu butcede RTX 4070 ROG STRIX laptop var.

Tulpar serisi ne kadar iyi de olsa bu butcede alinmasini mantikli bulmuyorum. Bu butcede RTX 4070 ROG STRIX laptop var.
Ürün bugün cihazın 4080 li olan yeni geldi ülkemize aldım gamersarena integra bilgisayardan gidip mağazadan kendim aldım 4070 cihaz ve 4080 cihaz stokta son 3 er adet var bilginize ve bir bilgi daha vereyim şirket müdürü ile görüştüm 4060 4079 4080 yeni partiler haziranın 6-15 gibi gelecekmiş bilginize seçimi de göz önünde bulundurun ve kesin yeni kurdan zamlı girecek dediler. Net bugün aşınan bilgi alma niyeti olan arkadaşlar var bu rakamlara hayal bu cihazları yeni partilerde bilginize faydası olur diye paylaşmak istedim arkadaşlar

Geri
Yukarı