Monster T7.22.1 Ekran kararması

diezman

Centipat
Daha fazla  
İyi günler yaklaşık 1 aydır sorunsuz kullandığım Monster T7.22.1 modelinde 1 saat önce yavaş yavaş ekran kararması problemi ile karşılaştım. Teknik destek fn+b+Power tuşlarına 15 saniye basılı tutmamı sonra açmamı söyledi ve çözüldü fakat açar açmaz 5 dk geçmedi. Aynı kararma meydana geldi. Teknik destekte iki farklı kişi ile konuştum sağ olsunlar iyi yardım ettiler. İlki statik elektrik birikmesinden olabilir dedi bir daha yaparsa arayın dedi. İkinci kişi fn+b+Power komutunun yanında fn+D+Power komutları ile de yönlendirdi fakat olmadı, donanımsal olduğunu onlara göndermemi istediler. Bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum. Herkese iyi günler.

Dosya Ekleri

• IMG_20210430_172923.jpg
    IMG_20210430_172923.jpg
    162,3 KB · Görüntüleme: 455
Statik elektrik boşaltılması ile alakalı bazı videolar izledim yabancı kaynaklı fakat pili sökmek için kapağı açmak lazım ben açamadım. Mecburen yollayacağım gibi görünüyor cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.

İyi dileğiniz için teşekkür ederim. Ben basit olduğunu düşünüyorum açıkçası umarım sıkıntısız ve çabuk halledip yollarlar ürünü.

İyi dileğiniz için teşekkür ederim. Ben basit olduğunu düşünüyorum açıkçası umarım sıkıntısız ve çabuk halledip yollarlar ürünü.
Merhaba. Dün aldığım Monster T7 V22.1 bilgisayarımda aynı sorunu yaşıyorum. Malesef teknik servisten düzgün bir cevap alamadım. Intel UHD driver sürümüyle ilgili olabileceğini söylediler, bunun üzerine Windows Update ile gelen son sürümü yükledim. (Monster'ın sitesindekinden daha yeni bir versiyon) Şu an iade edip etmemekte kararsızım. Sizin sorununuz çözüldü mü? Sizce ben nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Merhaba. Dün aldığım Monster T7 V22.1 bilgisayarımda aynı sorunu yaşıyorum. Malesef teknik servisten düzgün bir cevap alamadım. Intel UHD driver sürümüyle ilgili olabileceğini söylediler, bunun üzerine Windows Update ile gelen son sürümü yükledim. (Monster'ın sitesindekinden daha yeni bir versiyon) Şu an iade edip etmemekte kararsızım. Sizin sorununuz çözüldü mü? Sizce ben nasıl bir yol izlemeliyim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
İnternette kısa bir araştırma yapınca laptoplarda bu sorunun olabildiğini gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yol yakınken iade etmenizi öneririm.

Değişim yapıldı, malum TL çok değer kaybetti yoksa başka marka alacaktım da elimde değil. Mux switch kısıtlı yani dgpu seçeneği yok fakat ilk bakıma gönderdiğim zaman hallederler çokta önemsemedim şimdilik onun dışında sorunum yok

Geri
Yukarı