Monster T7 22.1 iade edilmeli mi?

Hocam benim sistemim:

ASUS ROG STRİX G15: İntel Core İ7 10870H 2.20GHz - 5.0GHz // NVİDİA RTX 2060 O.C. 115W // 15.6" FHD %72 NTSC - %100 sRGB ekran // İntel 660P 1TB SSD 1800 mb/s okuma - 1800 mb/s yazma // 2 x 16 GB 3200Mhz DDR4 Kingston Hyperx İmpact SO-DIMM RAM

İşlemcim Apex Legends üzerinde anlık 96 derece görebiliyor. Tabii genelde 90 derece ama anlık olarak 96 gördü mü? Gördü. Önemli olan sabit kaç derece oluyor? Eğer sabit 96 olsaydı ve ara ara 98 filan görseydi işte o zaman problem demekti. Ayrıca bildiğim kadarıyla bu model Monster markasının nadir sağlam modellerinden biri. Bu konuda bilgili olan @Dark Lord of the Sith hocamı çağırıyorum tabii ki eğer müsaitlerse.

Diyosunuz. Hocam sormayın ben de çok üzüldüm Değişim yapsalar sevinecektim. Başka model alamayacağım için sanırım iade etmeyeceğim. Soğutucu tavsiyeniz için saolun.

Bana gayet normal geldi, sonuçta 10. Nesil bir işlemci bu. İçinizi rahatlatmak istiyorsanız soğutucu alın, undervolt yapın.

Diyosunuz. Hocam sormayın ben de çok üzüldüm Değişim yapsalar sevinecektim. Başka model alamayacağım için sanırım iade etmeyeceğim. Soğutucu tavsiyeniz için saolun.
Soğutucu ile 80/85'e rahat düşer. Gerekli mi diye sorarsan bence değil ama sesten rahatsız isen alınabilir.

Teşekkür ederim kanka saolasın.

Ben bu dereceler yüksek diye biliyordum, güvenli diyorsanız etmiyim iade ozaman. Tekrardan teşekkürler.
İşlemci 98 civarlarında frekans kısar. Şu anki laptopumu 95 üstü az kullanmadım test puanları hala aynı. Net bir açıklama ile bu işlemci için:
-80, süper ötesi.
-85,süper.
-90, gayet iyi
-93, iyi.
-95, fan lazım.
-98, kötü.
Sabit dereceler için geçerlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…