Monster T7 v20.2 alınır mı?

ValiBey36

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 1600 AF İşlemci
INNO3D GTX 1650 GDDR6 Ekran Kartı
Biostar A302M Anakart
500GB SEAGATE HDD+PATRİOT BRUST 240GB SSD
2x8GB Crucial 3000MHz CL15 RAM
LG 22MK400H Monitör
Meslek
Öğrenci
Hepinize, merhabalar. Kendime bir oyuncu bilgisayarı düşünüyorum. Sürekli seyahat eden bir insan olduğum için, ne yazık ki masaüstünü düşünemiyorum bile. Bizim de laptop eskidi, istediğim oyunları istediğim FPS'lerde oynayamıyorum. İndirimlerde mevcut, 3-4 gündür laptop bakıyorum. Tahmini 1 ay sonra alırım. Bu bilgisayarı gördüm, ekran kartı RTX 2060 laptop için gayet iyi bir kart. İşlemcisi de güzel. Ayrıca özelleştir kısmından 1TB harddisk de ekledim. Siz ne düşünüyorsunuz, alınır mı?
Ürünün linki; Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook

Ürünü bende çok uzun bir süre düşündüm kendimi ayarlasam kesinlikle alırdım ama artık masaüstüne yöneldim. Bütün incelemelerini izledim ve oyun için ideal bir laptop denebilir fakat bazı eksileri var. Pil ömrü çok az bir iki saat olduğunu söylüyor herkes. Ve mavi ekran sorunu varmış kronik olarak yani bu yüzden servise verenleri çok okudum. İade, değişim, parça değişimi gibi şekillerde çözüyorlar ama kim 0 aldığı bilgisayarı serviste açılıp parçası değişsin ister ki. Artıları da eskisine göre çok daha şık bir tasarımı var ve performansı yüksek. Ömür boyu servis hizmeti sunuyorlar, ilgililer. Kullanan birilerinin yorumlarına göre alman daha iyi olacaktır.

Monster kullanıyorsanız bu modeli neden önermiyorsunuz? Söylemek istediğinizi anlayamadım.
Biz iki kuzen aynı gün monster aldık, kuzenim tulpar serisinden aldı RTX 2070 olan model, ben 1650ti olan Abra serisinden satın aldım. İkimizde bin pişmanız, genel performans olarak zaten beklediğimizi bulamadık, onun dışında ısı sorunları, aşırı fan sesi gibi sorunlarda mevcut. 3 aylık cihaz haftaya garantiye gidecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı