Monster Tulpar T5 V17.1.2 Nasıldır?

prodevx

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı
2 sene içinde şansızlıklar hep beni buldu ve 2 tane HP Omen ve bir tane de MSI GE73 Raider iade etmek zorunda kaldım. Mevcut dolar kurundan dolayı da çok bir seçeneği yok maalesef. 6000₺ iade gelecek ve üstüne 1000₺ ekleyip aşağıda linkini koyduğum bilgisayarı almak istiyorum ama Monster notebook kullanıcılarından Monster kalitesiz gibi duyumlar işittim. Firma düzeltti diyorlar ama ben yine de bir Technopat'lara sorayım dedim. Ne düşünüyorsunuz?

O zaman o bilgisayarı alın yalnız PUBG gibi oyunlar oynuyor iseniz 8 GB RAM az gelecektir benden söylemesi
İki arkadaşım Monster kullanıyor bir şikayetlerini duymadım gönül rahatlığı ile alabilirsiniz

Hocam ben Monster Tulpar T7 V15.1 kullanıyorum gayet memnunum.

Dosya Ekleri

• _20181231_143921.JPG
    _20181231_143921.JPG
    674,4 KB · Görüntüleme: 89
Ben de uzun süre araştırıp kararsız kalmıştım en sonunda bu modeli almıştım. Standart aldım ben, mekanik klavyeli değildi. Genel olarak memnundum fakat ufak aksilikler oldu ve riske atmamak için iade ettim. Tek yaşıyorum, memlekete dönünce aynı modeli yeniden almayı düşünüyorum. Aynı düzeyde başka laptopları elime alıp incelemedim fakat internetten baktığım kadarıyla ve kullandığım kısa süre boyunca gayet tatmin edici olduğunu söylebilirim.

Ben de uzun süre araştırıp kararsız kalmıştım en sonunda bu modeli almıştım. Standart aldım ben, mekanik klavyeli değildi. Genel olarak memnundum fakat ufak aksilikler oldu ve riske atmamak için iade ettim. Tek yaşıyorum, memlekete dönünce aynı modeli yeniden almayı düşünüyorum. Aynı düzeyde başka laptopları elime alıp incelemedim fakat internetten baktığım kadarıyla ve kullandığım kısa süre boyunca gayet tatmin edici olduğunu söylebilirim.
Hocam sizdeki sıkıntı neydi acaba?
O zaman o bilgisayarı alın yalnız PUBG gibi oyunlar oynuyor iseniz 8 GB RAM az gelecektir benden söylemesi
İki arkadaşım Monster kullanıyor bir şikayetlerini duymadım gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
İhtiyaçlarım yüzünden 8x2 RAM'a yükselteceğim al:)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı