Monster Tulpar T5 V17.1 RAM Yükseltme

dogukannnn0925

Decapat
Monster Tulpar T5 V17.1 laptopum var ve 8 GB RAM olarak aldım satın alırken. Şimdi ise bir 8 GB RAM daha takmak ıstıyorum, hangı RAM'i almalıyım?

Ekran Görüntüsü (2)-min.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Monster Tulpar T5 V17.1 laptopum var ve 8 GB RAM olarak aldım satın alırken. Şimdi ise bir 8 GB RAM daha takmak ıstıyorum, hangı RAM'i almalıyım?

Eki Görüntüle 362752
8 gb 2666 mhz lik Ram alacaksın ama cl değeri görünmüyor ekran görüntüsünde. Cpuz programı kullanıp SPD ve Memory kısmının ekran görüntüsünü paylaşsanız cl değerini öğreniriz ona görede en uygun Ram modellerine bakılabilir

cl değerim 17 imiş bugun baktım.Su an laptopda bulunan Ram in markasından farklı bir marka ram alsaam ancak cl ve mhz değerleri aynı olsa bir sıkıntı yaşamam değilmi
Mhz cl ve voltaj değerleri aynı olursa kesin sıkıntı çıkarmaz diyemeyiz. %95 sıkıntı olmaz %5 sıkıntı olabilir. Bulabilirsen aynı marka al bulamassan farklı markalara bakabilirsin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı