Monster Tulpar T5 v20.3 alındıktan sonra ne yapmalı?

Archiel

Kilopat
Daha fazla  
Yarın Monster Tulpar T5 v20.3 modelini alacağım. Aldıktan sonra neler yapmalıyım? Windows 10 mu 11 mi kurayım? İlk kurulumdan sonra ne yapmalıyım? Aklıma gelenler bunlar yardımcı olur musunuz?

10 kur en ideali. Sonra monster ın verdiği flash bellek ile sürücüleri kur, sonra nvidia nin sitesine gir ekran kartı sürücünü indir kur sonra yükle oyunları bam bam bam 🎈🎈🎈

Işık sızması ve ölü piksel testi yap. Windows 10 yükledikten flashdaki sürücüleri kur sonra güncel NVIDIA sürücüsünü kur yeterli başka bir şeye gerek yok.

Laptopta sorun var mı diye dıştan incele ilk olarak. 10 ya da 11 kurmak sizin tercihinize kalmış, ben olsam 11 kurarım. Windows'u yükledikten sonra sürücüleri otomatik yükler, siz yine de Monster'ın sitesinde yeni sürücüler varsa oradan güncelleyebilirsiniz. Ekran kartı sürücüsünü Nvidia'dan indirin, Windows'un kurduğu eski sürüm oluyor genellikle. Windows etkinleştirmek için de internetten ürün anahtarı alabilirsiniz. Oyun oynarken güç tasarrufunda oynamayın, performans alamazsınız. Oyun içindeyken sıcaklıkları da kontrol edersiniz bir sorun var mı diye.

Windows'u Pro olarak kurun kurduktan sonra da bu linkteki gibi bir etkinleştirme anahtarı satın alıp gelen kod ile Windows'u etkinleştirin. Win 10 kodu ile 11de etkinleştirebilirsiniz.
Linki örnek olarak attım farklı yerden de alabilirsiniz ben oradan aldım sorunsuz kullanıyorum.
Güle güle kullanın hayırlı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı