İnceleme Monster Tulpar T5 v20.3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Revivality Hocam sizin gönderdiğiniz CC'yi kullanıyorum ve yaklaşık 3-4 saat oyun oynadım. Şu ana kadar cihaz hiç donmadı ve hiç DRR sesi bile çıkarmadı. Fakat bu CC'de Dynamic Boost'u nasıl açabilirim?

Güç kısmın da gelişmiş ayarlar vardı diye hatırlıyorum sanki.

Tam takıldığı anda gpu kullanımı 0 düşüp 1-2 saniye içerisinde tekrar normale dönüyor. Ne sinir bozucu bir durum hele ki tam oyun anında.

Tam takıldığı anda gpu kullanımı 0 düşüp 1-2 saniye içerisinde tekrar normale dönüyor. Ne sinir bozucu bir durum hele ki tam oyun anında.
Hocam demek ki benim dediğim doğruymuş. Sizde üstteki CC'yi deneyin fakat ben Dynamic boost'u nasıl açacağımı bulamadım bu CC'de. Sanırsam bu ayar yok.

Hocam demek ki benim dediğim doğruymuş. Sizde üstteki CC'yi deneyin fakat ben Dynamic boost'u nasıl açacağımı bulamadım bu CC'de. Sanırsam bu ayar yok.
Resin nasıl yükleniyor bulabilirsem görev yöneticisinde ss aldım takıldığı an ile ilgilli.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (926).png
    1,1 MB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
Hocam toplu bir şekilde Monster'a yazsak dediklerimizi dikkate alırlar. İstesem XMG'nin control center kullanırdım fakat garanti dışı kalır diye korkuyorum.
Hocam eski sürümü yükledim. Dynamic boost ayarı olmasa bile furmark testinde ekran kartı 130 watt a yakın çekiyor. Yani otomatikmen dynamic boost açık oluyor gibi yanılmıyorsam.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (932).png
    3 MB · Görüntüleme: 39
Hocam eski sürümü yükledim. Dynamic boost ayarı olmasa bile furmark testinde ekran kartı 130 watt a yakın çekiyor. Yani otomatikmen dynamic boost açık oluyor gibi yanılmıyorsam.
O zaman gayet iyi idarelik bunu kullanabiliriz fakat yine de Monster'ı darlayalım. Sonuçta para vermişiz bu cihaza, güncellemek ve çözmek zorundalar.

Bir şey soracağım sizde de kasası çok tozlanıyor mu?
Özellikle klavye araları çok toz tutuyor.

Bir şey soracağım sizde de kasası çok tozlanıyor mu?
Özellikle klavye araları çok toz tutuyor.
Evet tutuyor bir de benim sorum olucak hocam şu an sizde Sound Blaster Cinema 6+ çalışıyor mu? Güncelleme yaptıktan sonra program hepten gitti bende.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…