Monster Tulpar T5 v21.4 alınır mı?

Bütçe
17000

Ardackc

Zeptopat
Daha fazla  
Yakın zamanlarda yeni laptop almaya karar verdim. Biraz araştırdıktan sonra Monster Tulpar T5 v21.4 modelini buldum. Satıcı ile iletişime geçtikten sonra touchpad in solunda çizikleri olduğunu söyledi. 16500 gibi bir fiyat verdi sizce alınır mı? (çizik görsellerde mevcut)

Dosya Ekleri

• IMG-20220901-WA0002.jpg
    IMG-20220901-WA0002.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG-20220901-WA0001.jpg
    IMG-20220901-WA0001.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 49
7 yıllık Toshiba notebookumda bile böyle çizikler yok muharebeden mi çıkmış bu cihaz alma hocam parana yazık ayrıca elektoronik cihazlarda 2.el alımına hiç olumlu bakmıyorum ne olur ne olmaz bütçene kadar sıfır cihaz al daha iyidir

7 yıllık Toshiba notebookumda bile böyle çizikler yok muharebeden mi çıkmış bu cihaz alma hocam parana yazık ayrıca elektoronik cihazlarda 2.el alımına hiç olumlu bakmıyorum ne olur ne olmaz bütçene kadar sıfır cihaz al daha iyidir.

Teşekkür ederim yanıtınız için bende almamaya karar verdim fakat 3050'li sıfıra yetiyor bütçem arada bayağı fark var sizce alınır mı?

Teşekkür ederim yanıtınız için bende almamaya karar verdim fakat 3050'li sıfıra yetiyor bütçem arada bayağı fark var sizce alınır mı?

Şu modele bakın:

Şu modele bakın:

Bir şey merak ediyorum acaba bu üründe MUX Switch özelliği var mı?

Çok öyle aman aman fark etmez yukarıda arkadaşın tavsiye ettiği 3050 Ti modellede her oyunu oynayabilirsiniz diye düşünüyorum bende yeni cihaz aldım RTX3060 keşke 3070'li model alsaydım demedim hiç Ultra grafiklerde oynayabiliyorum Forza Horizon The Witcher FIFA 22 NFS gibi oyunları

Yeni konular

Geri
Yukarı