Monster Tulpar T5 v21.5 alınır mı?

Savaj

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GP76 Leaopard
RTX 3070 140W - i7 11800H - 240hz ekran - 16 gb 3200mhz cl16 ram - 1tb ssd
Mayıs ayının sonuna geldik ve Haziran'a gireceğiz. Monster yazılımsal sorunlarını düzeltti mi? 3070'li bir laptop alma niyetindeyim, T7 v21.5'ten daha iyi bir seçenek var mıdır? Kullananlar varsa da deneyimlerini anlatabilir mi lütfen? 21 bin 22 bine kadar çıkabilirim bütçe olarak ve lütfen masaüstü tavsiyesinde bulunmayın. Laptop almak zorundayım bölümüm gereği.

Bu model iyi diyorlardı. Alınabilir.

17.3'lük versiyonu olan v21.6'yı kullanıyorum. Alalı 3-4 gün oldu. Ekranı, klavyeyi falan çok beğendim fakat ısınma sorunu var yani. İşlemci çok güçlü tamam onun 85 derece görmesi normal diye düşünüyorum. Fakat GPU'da 85'e kadar çıkıyor. Fan sesi de bayağı var. Sıkıntı diyebileceğim tek olay bu.

17.3'lük versiyonu olan v21.6'yı kullanıyorum. Alalı 3-4 gün oldu. Ekranı, klavyeyi falan çok beğendim fakat ısınma sorunu var yani. İşlemci çok güçlü tamam onun 85 derece görmesi normal diye düşünüyorum. Fakat GPU'da 85'e kadar çıkıyor. Fan sesi de bayağı var. Sıkıntı diyebileceğim tek olay bu.

GPU sa bayağı güçlü hocam. 115W az değil.

Taşıması kolay olsun diye 15.6 inç alacağım ama sanırım sıcaklık 15.6'da daha yüksek olacaktır. Aşırı ağır oyun oynadığım çok olmuyor zaten nadir oynuyorum daha çok 3D çizim falan yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı