Monster Tulpar T5 v23.3.4 kötü mü?

TİİK

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Monster Tulpar V23.3.4 (almayın aldırmayın)
Merhaba, biz bir laptop aldık gerçekte Laptop 1 bunu almayı planlıyorduk faizsiz taksit olmadığı alamadık.
Fakat hem ekran kartının iyi olması ve çok fiyat farkı olmadığı için Laptop 2 bu modeli aldık. Monster'ın fazla ısınması ve kasasının biraz kötü olduğunu biliyorduk fakat tek güzel taksit yapan buydu. Anladığım kadarıyla Tongfang kasaya sahip bir laptop peki cidden çok kötü mü? Ailem iade etmeyi düşünmüyor.

Monster laptoplar çok kötü, bence iade edilmeli.

Tulpar serisi Abra serisine göre bir nebze iyi fakat servis ve kalite olarak genel anlamda iyi değiller.

Hocam yanlış yapmışsınız Monster pişmanlıktır kullananlar kendini avutmak amacıyla iyi diyor önerirsem Lenovo Legion5 öneririm RTX 3060'lı güzel bir laptop 165hz 2K ekrana sahip 2 turbo fanlı sessiz soğutması var kessinlikle öneiririm hiçbir sıkıntısı yok.
Lenovo Legion5

Monster'a bulaşmayın.

Hocam bir kere bulaştık. İade edemiyeceğimizi düşünüyorum. Kötü olduğunu zaten biliyordum fakat tek taksitli olan oydu umarım çok çok kötü bir laptopa denk gelmem.

Hocam bir kere bulaştık. İade edemiyeceğimizi düşünüyorum. Artık bir daha ki sefere
Kutuyu hiç açmazsanız belki iade edebilirsiniz (bir ihtimal)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…