Monster Tulpar T7 15.1 klavye ışığı otomatik açılmıyor

BéTo

Hectopat
Bilgisayarı açtığımda klavye ışıkları mavi olarak açılıyor.

Bu programı açıp kapatınca klavye renkleri geliyor.
Program bilgisayarın kendisiyle gelen USB'de. Silip tekrar yükledim fark etmedi.
Bu programın bilgisayar açılışında otomatik açılmasını nasıl sağlayabilirim?

bilgisayarım; Monster Tulpar T7 15.1.
Windows 10

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Monster bilgisayar için updateleri Monster internet sitesinden yapın. Şirketin verdiği bellekteki sürücüler eski sürücü...

Merhaba Monster bilgisayar için updateleri Monster internet sitesinden yapın. Şirketin verdiği bellekteki sürücüler eski sürücü...

Sitesinden programı indirdim ve böyle bir uyarı verdi
Bu arada ende ki Control center çalışıyor. Sadece klavye ışıklarını renklendiren program ben çalıştırmadan çalışmıyor.

Dediğini yaptım ve değişik bir sürüm geldi. Bu sefer hiç açılmıyor.

Son düzenleme:
Hocam siz nereden neyi indirdiniz? İndirmeden önce önceki programı sildiniz mi ?

Hic boyle bir program yoktu bende Usb’de. Klavye rengini direkt Monster Kontrol Merkezi programindan ayarliyorum ben

Hocam siz nereden neyi indirdiniz? İndirmeden önce önceki programı sildiniz mi ?
Monster sitesinden sürücülere girdim ve T7 v15 bölümünden hotkey'i indirdim.
Önce ki programı sildim.
Ama bu hiç açılmadı ve bunu da sildim

Tekrar ilk olanı yükledim ve Control center'dan fan hızı performans ayarı vs. Yapabiliyorum. 1.mesajımda ki uygulamayla (hotkey'in içinde uygulama) bu resimde ki ayarlarla klavyemi ayarlayabiliyorum. Her şey tamam ama yine konuyu açma sebebime geldim. Bilgisayarı kapatıp açtığımda klavye mavi yanıyor ve ben programı açmazsam hep öyle kalıyor. Programı açıp da bir şey yapmıyorum... Sadece açıp kapatıyorum.
Konu kapanabilir çözüldü.

İlk programı tekrar yükleyince her uygulaması bilgisayar açıldığında açılmaya başladı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…