Monster Tulpar T7 21.1.3 OpenCore Config dosyası

142857

Decapat
Daha fazla  
Ekte olan Config dosyası başka bir Tulpar serisi olan bilgisayara ait ben bu dosyanın çoğunu kendi bilgisayarıma göre uyarladım. Son noktaya geldim sayılır fakat devicesproperties kısmında bana gereksiz gelen kodlar mevcut sistem raporu kısmından baktığımda sürücü yüklü hayır yazıyor, bunlar kalmalı mı yoksa silmeli miyim?
Hackintool (hackintooldan alınan PCI sekmesine ait txt ekte mevcut ) ve opencoreconfigüratörden birkaç resim ve txt dosyası aldım. Kontrol edip yardım edebilir misiniz? Bakmışken bir de EFI dosyasına bir göz atın eksik var veya yanlış var mıdır? @Recep Baltaş abi sen bakabilir misin? Görüşlerin benim için önemli bir de sen bakabilir misin?

Hackintool ile sistem çeşitli sekmesinde sadece ALC274, UHD 630, Bluetooth, ve Samsung 512 GB PM981a, James Donkey JD1024 1TB SanDisk Cruzer Blade 16 GB disklerim gözüküyor.

EFI Dosyam

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2021-05-28 00.16.47.png
    132,5 KB · Görüntüleme: 40
  • pcidevices (1).txt
    6,6 KB · Görüntüleme: 83
Son düzenleyen: Moderatör:
HUB'lara ait olabilir, bilgim yok. Zaten cihaz birebir aynı değilse veya ACPI Path aynı değilse çoğu yama vb. şeyler çalışmaz, düzenleme gerektirir. Şu an sistemde kararsızlık yoksa dokunmanıza gerek yok diyeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…