Monster Tulpar T7 Touchpad Çalışmıyor

nuralp09

Kilopat
Merhabalar, bugün Monster Tulpar T7 V20.1 bilgisayarı elime nihayet ulaştı. Windows 10 kurup driverlarını yükledikten sonra touchpadin hala çalıışmadığını fark ettim. Fn+5 kombinasyonuyla açıp kapatabiliyorum fakat touchpad üzerinden hiçbir işlem yapılamıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, tekrar format attıktan sonra usb'den driverları teker teker kurdum. Sebebini bilmediğim bir şekilde çalışmaya başladı, konuyu kilitleyebiliriz.

Monster'ın yeni çıkan birkaç modelinde Touchpad çalışmama sorunu yaşanıyor. Windows 10 son 1803 ve üstünü yükleyince çalışmaya başlıyor. Benzer bir durum donanım haberin incelediği modelde ve 2 gün önce kuzenime aldığımız aynı model(v20.1) bilgisayarda başımıza geldi. Bildiğim kadarıyla firmanın bu durumdan haberi var inceleme ürününün yanında mouse yollamışlardı. Fakat freedos olarak son kullanıcıya verirlerken bilgilendirmiyorlar en büyük hataları burada .

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı