Monster Tulpar T7 V19.7 laptop kendi kendine açılıp kapanıyor

Quarizmann

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Bilgisayarım Monster Tulpar T7 V19.7 modeli. Eskiden bazen BIOS'a atardı, açtığında ve klavye çalışmazdı ama düzelmiş idi. 2 gün önce de düzeldi ve shift enter tuşları çalışmadı. Bugün açtığımda ise yine BIOS'a attı ama sonra kapandı. Açma tuşuna bastığımda şarj olurken yanan yer yanıyordu. Açınca da zaten kendi kendine kapanıyordu. Şimdi de hiçbir tuşa basmama rağmen kendi kendi açıp kapattı. Gerçekten sinirim bozuluyor artık bu markadan da nefret ediyorum sağ olsunlar. Neyden kaynaklanıyor olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi bitti mi?

Garantisi bitti fakat aynı sebepten daha önce göndermiştik. Klavye kablosu yandı dediler ve klavye kablosunu değiştirdiklerinden dolayı onun garantisi devam ediyor diye biliyorum ama klavye kablosu yandıysa nasıl tekrar çalışacak ki? Aynı zamanda başka parça ise kaç TL'ye mal olur?

Garantisi bitti fakat aynı sebepten daha önce göndermiştik. Klavye kablosu yandı dediler ve klavye kablosunu değiştirdiklerinden dolayı onun garantisi devam ediyor diye biliyorum ama klavye kablosu yandıysa nasıl tekrar çalışacak ki? Aynı zamanda başka parça ise kaç TL'ye mal olur?

Yani hocam piyasasını bilmiyorum ancak Monster gibi üründen beklenilecek şeyler. Muhtemelen yine donanımsal sorun olabilir, cihaz açılmadan sorun çıkardığı için yazılımsal değil gibi.

Geri
Yukarı