Monster Tulpar T7 vs Dell G15 5525

yeşilkalem

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Benim için önemli olan tek kriter performans ve ısı problemi. Hangisi daha iyi performans sunar? Laptop seçimi konusunda işin sonuna geldim gibi gözüküyor. Otuz bin TL bütçede günün sonunda bu iki laptop arasındayım. Zaten giriş seviyesinde bir şey istiyordum. Acer Nitro iyi diyorlar bir de onu soracaktım. Acer Nitro hakkında çok bir şey bilmiyorum. Arkadaşım kullanıyordu. İyi gibiydi ama üzerine kahve döktü. RAM'leri falan yandı. RAM'leri değişmiş olsa da sel görmüş araba gibi maşallah LoL'ü zor açar oldu efsane laptop.

Dell'in yazılımsal anlamda problemleri var, bu butcede ROG STRIX'lerde var onlara neden bakmıyorsunuz? Aralarından 20.5'i tercih ederdim.

Dell'in yazılımsal anlamda problemleri var, bu butcede ROG STRIX'lerde var onlara neden bakmıyorsunuz? Aralarından 20.5'i tercih ederdim.
Biraz daha açar mısınız? Nasıl yani Dell beni yanıltmasın isterdim ama hiç sıfır aldığım ürünün hataları ile ugraşmak istemem gerçekten. Alternatif araştırıyorum...

Biraz daha açar mısınız? Nasıl yani Dell beni yanıltmasın isterdim ama hiç sıfır aldığım ürünün hataları ile ugraşmak istemem gerçekten. Alternatif araştırıyorum...

Control Center'i sorunlu, düzgün çalışmıyor ve mavi ekran verdirebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı