Monster Tulpar T7 vs HP Omen 15 EK0000NT

Hocam maksimum kaç TL bütçeniz var ona göre önerelim?

Olabilir, fakat birçok problemi var.

@Radeon RX 5500M.

Hepsiburada'dan almayıp Monster'in sitesinden alırsam çok problemli satmıyorlarmış sanırım...

Ya şöyle yaparım Monster alırım bakarım bir 6 7 ay kullanırım belli başlı önemli problemler çıkarsa parasını alırım iade ile HP Omen alırım... RTX 3060a öncelik veriyorum da o yüzden bir monstera şans vermek istiyorum. Ayrıca Tulpar serisi Abra gibi kalitesiz ve leş değil sanırım öyle diyorlar daha kaliteli olduğunu söylüyorlar. Beni açıkçası cezbetmedi değil.

20.3'te Abra kasası, ancak diğer Abra kasalarına göre daha iyidir. Dediğim gibi performans farkı gerçekten yüksek, arada kalmanız çok normal.
Haziran başına kadar Monster 11. Nesil modellerin geleceğini söyledi, onları da bekleyebilirsiniz isterseniz.

20.3.2 kasası nasıl peki çok araştırmadım 20.3.2 yi ? ( 11.nesil aynı bütçeye çıkarsa bir bakarım ... )
o kadar fazla bir bütçem yok ... maksimum 12 - 13K olursa daha iyi olur

20.3.2 kasası nasıl peki çok araştırmadım 20.3.2 yi ? ( 11.nesil aynı bütçeye çıkarsa bir bakarım ... )
20.3.2 20.3 ile aynı kasayı kullanıyor. 20.3.2'yi almak daha mantıklı olur karar verdiyseniz. 11. Nesil daha pahalı olacaktır muhtemelen, ancak farklı modeller geleceği için kesin konuşmak zor.

20.3.2 20.3 ile aynı kasayı kullanıyor. 20.3.2'yi almak daha mantıklı olur karar verdiyseniz. 11. Nesil daha pahalı olacaktır muhtemelen, ancak farklı modeller geleceği için kesin konuşmak zor.
Anladım , 400 lira fark ile 20.3.2 bakabilirim , daha stoğa gelmemiş sitesinde .

Bunun sebebini söyler misiniz?

10750H işlemci tam bir bela. Ve 20.3'lerde kronik Monster kontrol merkezi sorunu vardı sanırım daha 2 gün önce gelen güncellemeyle çözdüler. 400 TL için değmez o riske bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…