Monster Tulpar v20.2 PC ile yayın açılır mı?

Ama RTX 3050 Ti 4 GB RTX 2060 6 GB o yüzden kararsızım.

Ekran kartının 4 GB'nin altında olmadığı sürece çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yani 4 GB de yeterlidir bir ekran kartı için bir de işlemci 11. nesil yani Abra A7 daha mantıklı gibi.

Ekran kartının 4 GB'nin altında olmadığı sürece çok sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yani 4 GB de yeterlidir bir ekran kartı için bir de işlemci 11. nesil yani Abra A7 daha mantıklı gibi.

Anladım teşekkürler ederim hocam çok yardımcı oldunuz.
3050 olan modeli alsam sıkıntı çeker miyim?

Kararsız kaldığım yani o bir sistem RTX 2060 6 GB ama i7 10. nesil 6 çekirdekli işlemci diğeri i7 11.nesil 8 çekirdek RTX 3050 Ti 4 GB bu iki sistem arasında kaldım.

Hocam yerinizde olsam RTX 2060'lı olanı alırdım 1660 Ti ile denk diye biliyorum zaten RTX 3050'yi.

Hocam yerinizde olsam RTX 2060'lı olanı alırdım 1660 Ti ile denk diye biliyorum zaten RTX 3050'yi.

RTX 3050 olanda 8 çekirdekli işlemci ile geliyor diğeri ise 6 çekirdekli RTX 2060 ile o yüzden aradayım yoksa 2060 olanın işlemcisi 8 çekirdekli olsa direk onu alırdım.

RTX 3050 olanda 8 çekirdekli işlemci ile geliyor diğeri ise 6 çekirdekli RTX 2060 ile o yüzden aradayım yoksa 2060 olanın işlemcisi 8 çekirdekli olsa direk onu alırdım.

Yayın için işlemcinin önemi yüksek. Dersen işlemciye daha çok yüklenen oyunların yayınını yapacağım Valorant CS gibi o zaman yayını ekran kartına verirsin bu durumdada ekran kartı daha iyi olan sistemi almalısın. Ama dersenki GTA 5 gibi ekran kartına yüklenen oyunlarin yayınını yapacağım o zaman yayını işlemciye verirsin bu durumdada işlemcisi daha iyi olan sistem sana yarar. Karar senin yani oynayacağın oyunada bağlı biraz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…