Monster vs Death Note

mami_grimes00

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, her iki animeyi bitiren biri olarak sizlere soruyorum. Monster vs Death Note. Ben Death Note'un manga serisini 5 kez tekrar tekrar bitirdim diziyi 4 kez bitirdim ancak Monster 2'den sonra sarmadı. Death Note bence daha iyi ancak sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.

Merhaba, her iki animeyi bitiren biri olarak sizlere soruyorum. Monster vs Death Note. Ben Death Note'un manga serisini 5 kez tekrar tekrar bitirdim diziyi 4 kez bitirdim ancak Monster 2'den sonra sarmadı. Death Note bence daha iyi ancak sizlerin de fikirlerini almak istiyorum.
Ben monsterı daha kaliteli buluyorum. Death note da çok kaliteli ama şöyle bir durum var türleri aynı değil. Bir kere birisi seinen birisi Shounen. İlk animem death note olduğu için yeri bende ayrı tabii ki.

Genel olarak Monster daha iyi. Death Notein monsterdan daha iyi olduğu tek kısım pacing, karakterler olsun, konu derinliği olsun, gizemi olsun monster çok daha iyi bir seri death notedan. 74 bölüm yerine 45 bölüm falan olsaydı pacingi de monster derdim.

Geri
Yukarı