Monster vs Excalibur

8.ayın sonundan beri Monster kullanıyorum. İnsanların bahsettikleri gibi hiçbir sorunum olmadı. Gayet de ilgililer zaten. Biraz şey var, sürü psikolojisi. Adam hayatında Monster kullanmamış, 2-3 konudaki gördüklerinden yola çıkarak kötü diyor. Kadıköy şubelerine gidip, neyin ne olduğunu görebilirsiniz zaten.

Haklısınız.

Monster'a yapılan bir kötü algısı var. Soğutmasını vs. bilemem ama, çok ilgili oldukları kesin. Türkiye'de o kadar ilgili bir teknik servis bulamazsınız.

Konuyu dağıtmadan cevaplayayım, SSD uyumsuz, haliyle her modeline kurulamıyor. Fakat haklısınız, teknik servisi gerçekten muazzam. Ben seyahat edip bizzat mağazadan aldım, çok ilgililer.

Konuyu dağıtmadan cevaplayayım, SSD uyumsuz, haliyle her modeline kurulamıyor. Fakat haklısınız, teknik servisi gerçekten muazzam. Ben seyahat edip bizzat mağazadan aldım, çok ilgililer.

Monster ile Acer arasında kaldım, karşılaştırıp birinde karar vereceğim. Cevap veren herkese teşekkür ederim.

Monster ile Acer arasında kaldım, karşılaştırıp birinde karar vereceğim. Cevap veren herkese teşekkür ederim.
Şimdiden hayırlı olsun, inşallah hiçbir sorun yaşamazsınız.

İfadeler: ZVC
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…