MONZA-3070 vs IMOLA-3070

Herkes bu kartlardan koşarak kaçıyor yurtdışında artık. Adam GTX 1080'i 5 sene kullandım 3070 1 sene zor dayandı diyor. 8 GB VRAM kendisini destekleyecek ekstrem teknolojiler (örneğin 3000 serisinin sahip olmadığı DLSS 3.0) olmadıkça performans kaybetmeye mahkum.

Ne yaparsan yap bu bütçede 8 GB'lık karttan uzak dur. O videoya bir bak RX 6800 Ray Tracing açıkken bile 3070'i dövmeye başlamış sen bundan 1-2 sene sonrasını düşün.
Şu an çalıştığım için videoyu izleyemiyorum ama eve geçince videoya bakarım. 1-1,5 senedir bilgisayar tam aldım alıcam 3070Tİ'dan 3060Tİ'a kadar düştüm bir aralar. Ama hiç AMD almak gelmiyordu içimden. Şimdi ise iyice aklıma takıldı.

Şu an çalıştığım için videoyu izleyemiyorum ama eve geçince videoya bakarım. 1-1,5 senedir bilgisayar tam aldım alıcam 3070Tİ'dan 3060Tİ'a kadar düştüm bir aralar. Ama hiç AMD almak gelmiyordu içimden. Şimdi ise iyice aklıma takıldı.

3070'in nasıl kendi VRAM'ine takıldığını şuradan rahatça görebilirsin. AMD diye demiyorum ama RX 6800 varken yüzüne bakılmamalı bu saatten sonra eğer oyun oynayacaksan.

LfgS9YOcCkd8SLRM.jpg

3070'in nasıl kendi VRAM'ine takıldığını şuradan rahatça görebilirsin. AMD diye demiyorum ama RX 6800 varken yüzüne bakılmamalı bu saatten sonra eğer oyun oynayacaksan.

Eki Görüntüle 1768838
Her testte %1, %0,1 görüyorum. Bunlar ne demek? Drop falan mı demek oluyor?

Her testte %1, %0,1 görüyorum. Bunlar ne demek? Drop falan mı demek oluyor?

Evet. O değerler aslında gerçek performansını gösteren en önemlileri. Low FPS devamlı oralara düşerse sen de bu oyun niye kasıyor, neden takılma var diyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı