Moondrop chu alınır mı?

yasin789

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Duyduğuma göre moondrop chu kulaklığı fiyatına göre iyiymiş ama Türkiye'de satışı bulunmuyor sanırım. Bu kulaklığı denediniz mi? Denediyseniz önerir miydiniz? Ve son olarak nereden alınabilir?

https://www.amazon.com.tr/Moondrop-Performanslı-Dinamik-Kulaklık-Mikrofonlu/dp/B09XHTHG61 Amazon üzerinden yurtdışından geliyor. Aliexpress'ten de alabilirsiniz.

Gelelim kulaklığa. Moondrop Aria oyun ve müzik için gayet yeterlidir. Eğer Aria'ya gücünüz yetmiyorsa Chu'dan daha iyi 7Hz Salnotes Zero var. Zero'yu ben de kullanıyorum ve gayet memnunum. 600TL gibi bir fiyata satın almıştım ama son fiyatı bilmiyorum. Chu çok arada ve o fiyatı haketmeyen bir kulaklık.

Gecen sene nisan ayinda almistim ben bu modeli shenzenaudio.com sitesinden. 6 aydan fazla kullandim sanirim. 1 yil once soruyor olsaydin direkt onerebilirdim ama su an farkli alternatifler de var acikcasi.

Artilari:
-Uygun fiyat ama benzer fiyata farkli alternatifler de var.
-Birlikte gelen spring tipler cok iyi, halen diger iemler ile onlari kullaniyorum.
-Ses olarak gayet dogal ve dengeli. Bu acidan her turlu memnun kalirsin muhtemelen ama ekstra bass istiyorsan yada V-shape tuning ariyorsan yanlis secim olur.

Eksileri:
-Kablosu cikarilabilir yapida degil ve kulaga takmak icin gelen ekstra parcalar pek kullanisli degil, o acidan kablo konusunda farkli modellere gore geride kaliyor. Isin kotusu kabloyu degistirme sansin da yok maalesef.

Bu siteden aldim ben, kargo ucreti yok ve gecen sene 61₺ (48+13) gumruk odemistim. Benzer fiyattaki baska bir kulaklik (truthear hola) icin ise gecen hafta (113+24) tuttu gumruk ucreti.

Alternatif olarak 20$ civarindaki farkli modelleri de incelemeni tavsiyen ederim. Aklima ilk gelenleri yazdim asagida

Salnotes Zero
Tangzu Waner
Truthear Hola
Moondrop Quarks DSP ( bunun olayi biraz farkli)

Son olarak eger butceni arttirabiliyorsan Truthear Zero modelini de incelemeni tavsiye ederim. Su yukaridanyazdiklarimin bence hepsinden daha iyi.

Geri
Yukarı