Morfose renkli wax nasıldır?

Liber Pater

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar bir parfümeri de morfose'un mor ve gri waxlarına rastladım ve ikisinden de aldım birer tane. Kullanmalı mıyım? Saçımı döker mi? Hemen iade edip Luis Bien alabilirim. Zaten saçım dökülüyor aslında pek sorun olmaz. Bir sürü krem kullanıyorum dökülmesin diye ama yine de devam ediyor. Kısa olsa da uzun olsa da durum aynı. Ayrıca bu yaşta saçımda bir sürü beyaz var. Bu waxı kullanmam sorun yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben uzun bir süredir Dax kullanıyorum. O da bir Wax çeşidi sanırım. Biraz daha sert. Bayağı memnunum ama. Diğer türlü saçlarım çabuk dağılıyor.

Morfose'un gri olanını tavsiye ederim, (önceden kullanmıştım) saça mat bir görünüm kazandırıyor, daha güzel gözüküyor.

Ben uzun bir süredir Dax kullanıyorum. O da bir Wax çeşidi sanırım. Biraz daha sert. Bayağı memnunum ama. Diğer türlü saçlarım çabuk dağılıyor.

Morfose'un gri olanını tavsiye ederim, (önceden kullanmıştım) saça mat bir görünüm kazandırıyor, daha güzel gözüküyor.
Yanlış yazmışım. Geçici boya+wax gibi birşey. Wax ile aynı işi görüyor neredeyse tek farkı boyaması sanırım. Sorun wax'ın verdiği mat efekti vs. değil. Uzun vadede saçıma çok zarar verir mi bu renkli wax? Henüz denemedim. Zaten seneye bağımsız bir şekilde saçımı açtırıp boyatacağım şimdilik böyle kullanmayı planlıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı