Mortal Kombat 1 ne zaman indirime girer?

Kyra2

Decapat
Daha fazla  
Almayı düşünüyorum fakat gerçekten fiyatı çok yüksek sizce ne zaman indirime girebilir ve 20 Kasım'da Steam Türkiye mena dolarını kullanacağı için daha ucuza geliyor galiba çünkü 60 dolar yerine 30 dolar olacakmıs.

30 dolar olmayacak. Steam 30 dolar olmasını önerecek firmaya. Fiyat firmanın insafına kalmış. Mena için önerilen fiyatlar listesindeki her şey için geçerli bu.

Almayı düşünüyorum fakat gerçekten fiyatı çok yüksek sizce ne zaman indirime girebilir ve 20 Kasım'da Steam Türkiye mena dolarını kullanacağı için daha ucuza geliyor galiba çünkü 60 dolar yerine 30 dolar olacakmıs.

Dostum bu steam'in önerdiği bir şey ama elalemin redditte sayfası bile olduğu için bu mağaza değiştirme muhabbeti yüzünden öyle 30 usd falan büyük ihtimalle yapmayacaklardır. Yaparlarsa da uzun sürmeyecektir. Parayı böyle bir fiyat ayrımı olmasa 60-70 dolar verebilecek güçteki adamlar alt hesap açıp bizden alıyorlar. Bu da geliştiricinin işine gelmeyecektir. Bu işin cılkı çıkarsa pahalı olan ülkeler hariç direk amerika fiyatı neyse ona çekecekler bence. Çünkü bizim bulunduğumuz bölgedeki toplam alım sayısı batının %1-5'inden fazla etmez bence. O yüzden umurlarında olacağını sanmıyorum pek.

Peki sizce indirime girerse ne kadar bir indirime girer ona göre bu indirimdeki bazı oyunları alıp stoklayacağım ya da Mortal Kombat indirimi bekleyeceğim.

Geri
Yukarı