Çözüldü Mortal Kombat 11 Açılır Açılmaz Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Fraiz

Hectopat
Daha fazla  
Mortal Kombat 11 açılır açılmaz kendini kapatıyor ve oyuna girilmiyor. 2 kere oyunu silip yükledim, 5 kere dosyaları doğruladım sorun gene de düzelmiyor. Crash report dosyalarını buraya atamadım uygun dosya uzantısı değil hatası verdi. Ne yapacağımı bilmiyorum, bir tek bu oyun açılmıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

388707

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar mk destek ekibi geri dönüş yaptı sorunun kaynağı windows kullanıcı adımda türkçe karakter kullanmammış onu değiştirdikten sonra oyuna girebildim. Ertesi gün mk destek ekibinden ayrı bir mail daha geldi artık yeni bir güncelleme duyruldu windows kullanıcı adınızı geri çevirebilirsiniz artık türkçe karakter destekliyoruz diye belirttiler.
Arkadaşlar mk destek ekibi geri dönüş yaptı sorunun kaynağı windows kullanıcı adımda türkçe karakter kullanmammış onu değiştirdikten sonra oyuna girebildim. Ertesi gün mk destek ekibinden ayrı bir mail daha geldi artık yeni bir güncelleme duyruldu windows kullanıcı adınızı geri çevirebilirsiniz artık türkçe karakter destekliyoruz diye belirttiler.

Çözüm
Denetim masasından pc adını değiştirdim ama bununla bitmiyor aynı zamanda bu bilgisayarıma girip ordan dosyalar kısmında gizlenen dosyaları gösterip program filesın içindeki usernamide aynı username yaptım.

Mk destek ekibi çok hızlı cevap veriyor oraya sorununuzu yazmanızı ardından verilen talimatları uygulamanızı tavsiye ederim.
Hocam ben hala aynı sorunu yaşıyorum. Güncellemenin falan geldiği yok. Türkçe karakter olayını nasıl halletiniz bu arada.

Denetim masasından pc adını değiştirdim ama bununla bitmiyor aynı zamanda bu bilgisayarıma girip ordan dosyalar kısmında gizlenen dosyaları gösterip program filesın içindeki usernamide aynı username yaptım.

Mk destek ekibi çok hızlı cevap veriyor oraya sorununuzu yazmanızı ardından verilen talimatları uygulamanızı tavsiye ederim.
Teşekkür ederim.

iyide c de user name eski ismi değiştiremiyorum ben onu nasıl değiştirdiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı