Mortal Kombat 11 aynı klavyeden iki kişi oynanıyor mu?

nunas

Hectopat
Daha fazla  
Mortal Kombat 11 indirdim fakat arkadaşımla oynamıyorum, iki kişilik oluyor mu acaba aynı klavyeden?

Hiçbir oyun aynı klavyeden oynanmaz. Ateş ve Su hariç . Joystick lazım. (En azından benim bildiğim kadarıyla)
Eğer oynanıyorsa da arkadaşınıza özel tuş atmanız gerek.

Ben Mortal Kombat X aynı klavyeden oynamıştım iki kişi oluyor. Birisi wasd ve t, y gibi tuşlar kullanıyor diğeri ok tuşları ve k, l gibi tuşlar kullanıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Mortal Kombat 11'de de vardır muhtemelen.

Çok saçmaladılar hocam 9dan sonra tadı kalmadı ben basamak yaptımı bilirim 9 sürümde eğer çoklu oynamak isterseniz grafiklere çok takılmaz iseniz 9 oyununu şiddetle öneriyorum 11'de klavye+kol gereklidir karşı karşıya oynamak için.

Hiçbir oyun aynı klavyeden oynanmaz. Ateş ve Su hariç . Joystick lazım. (En azından benim bildiğim kadarıyla)
Eğer oynanıyorsa da arkadaşınıza özel tuş atmanız gerek.
önceden mortal kombat x de oynuyabiliyorduk ama 11.oyunda oynuyamıyorum

önceden mortal kombat x de oynuyabiliyorduk ama 11.oyunda oynuyamıyorum
Hocam klavye+kol ile oynayabilirsiniz birbirinize düşman olduktan sonra ama steam üzerinden birkaç kol ayarı yapmanız gerekiyor tanıtabilmeniz için.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…