Çözüldü Mortal Kombat 11 karakterleri için DLC gerekli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fuNuf

Hectopat
Daha fazla  
Mortal Kombat serisinden bir oyun almayı düşünüyorum. Aklıma bir soru geldi. Ben DLC'leri alınca mı sadece karaktere erişebileceğim, yoksa oynadıkça tüm karakterler açılır mı? Eğer sadece DLC'ye özel, oynayarak açılmıyorsa Mortal Kombat XL alırım. Steam bakiyem 31.73 TL.
Mesela ben oynayarak bu karakterlere erişebilecek miyim?

1624958792302.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oynayarak sadece Frost karakterini açabiliyorsun. Hikaye modunda 3.bölümü bitirmen gerekiyor diye biliyorum. Onun dışında oynayarak karakter açamazsın yok öyle bir şey. Ayrıca 11 tavsiye ederim.
Oynayarak sadece Frost karakterini açabiliyorsun. Hikaye modunda 3.bölümü bitirmen gerekiyor diye biliyorum. Onun dışında oynayarak karakter açamazsın yok öyle bir şey. Ayrıca 11 tavsiye ederim.

Çözüm
Mortal Kombat serisinden bir oyun almayı düşünüyorum. Aklıma bir soru geldi. Ben DLC'leri alınca mı sadece karaktere erişebileceğim, yoksa oynadıkça tüm karakterler açılır mı? Eğer sadece DLC'ye özel, oynayarak açılmıyorsa Mortal Kombat XL alırım. Steam bakiyem 31.73 TL.
Mesela ben oynayarak bu karakterlere erişebilecek miyim?

Eki Görüntüle 1088670
Ben ilk başta Standart almıştım. Hep aynı karekterlerle oynamaktan bir yerden sonra sıkıyor. DLC al önerim.

Geri
Yukarı