Çözüldü Mortal Kombat 9 tuş sıfırlanma sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Aliosman Avci

Hectopat
Arkadaşlar oyunu klavyede oynuyorum. Tuşları atayıp, kaydediyorum. Normal dövüş yapınca tuşlar sıfırlanmıyor ama hikaye moduna geçince tuşlar sıfırlanıyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

Çözüm
4 adet ayar var en yukardan seçiliyor. Mesela sen ayarı ilk 1.Sayfaya yaptın yani 1.Sayfayı kendine göre düzenledin diyelim. Hikaye modundayken menüyü aç üçünsü sırada kontrolör seçimi var onu 1 yapacaksın. Veya 3.Sayfayı düzenledin diyelim oradan kontrolör seçimini 3'e getireceksin. Hangi sayfayı ayarladıysan o sayfayı seçeceksin ki ayarlar uygulansın. Resimdeki gibi;

mortal.png
4 adet ayar var en yukardan seçiliyor. Mesela sen ayarı ilk 1.Sayfaya yaptın yani 1.Sayfayı kendine göre düzenledin diyelim. Hikaye modundayken menüyü aç üçünsü sırada kontrolör seçimi var onu 1 yapacaksın. Veya 3.Sayfayı düzenledin diyelim oradan kontrolör seçimini 3'e getireceksin. Hangi sayfayı ayarladıysan o sayfayı seçeceksin ki ayarlar uygulansın. Resimdeki gibi;

mortal.png

Çözüm
4 Adet ayar var en yukarıdan seçiliyor. Mesela sen ayarı ilk 1.sayfaya yaptın yani 1.sayfayı kendine göre düzenledin diyelim. Hikaye modundayken menüyü aç üçünsü sırada kontrolör seçimi var onu 1 yapacaksın. Veya 3.sayfayı düzenledin diyelim oradan kontrolör seçimini 3'e getireceksin. Hangi sayfayı ayarladıysan o sayfayı seçeceksin ki ayarlar uygulansın. Resimdeki gibi;

Eki Görüntüle 590782

Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı