Mortal Kombat X Steam'den kalkar mı?

@NOOB_SAİBOT Hocam bu bilgiyi nerden duydun?
Hocam Mortal Kombat 9 ve Mortal Kombat X satıştayken Mortal Kombat 11 piyasaya çıktı ve bir süre sonra Mortal Kombat 9 satıştan kaldırıldı.

Şuan Mortal Kombat X ve Mortal Kombat 11 satın alınabiliyor fakat Mortal Kombat 1 çıktıktan bir süre sonra Mortal Kombat X'in satıştan kaldırılma ihtimali çok çok yüksek.

Sebebi ise şu; bir oyuncu dövüş oyunu almak istiyor bakıyor Mortal Kombat 1 (70 dolar), Mortal Kombat 11 (50 dolar), Mortal Kombat X (30 yada 40 dolar tam hatırlamıyorum) sonra aralarından güncel oyun yerine eski oyun alabiliyor. Hatta şuan Mortal Kombat X indirimde 5 dolar mesela çok çok ucuz.

Bunun yanı sıra oyun 8 yıllık, oynayan az ve onlinesi ölü. Oyuna sahip isen yani kütüphanedeyse oyun satıştan kalksa bile oynayabiliyorsun. Ama DLC yok sende diyelim (Jason Voorhess DLC) eğer satıştan kalkarsa bir daha satın alamayacağın için erişimin olmaz.

Hocam Mortal Kombat 9 ve Mortal Kombat X satıştayken Mortal Kombat 11 piyasaya çıktı ve bir süre sonra Mortal Kombat 9 satıştan kaldırıldı.

Şu an Mortal Kombat X ve Mortal Kombat 11 satın alınabiliyor fakat Mortal Kombat 1 çıktıktan bir süre sonra Mortal Kombat X'in satıştan kaldırılma ihtimali çok çok yüksek.

Sebebi ise şu; bir oyuncu dövüş oyunu almak istiyor bakıyor Mortal Kombat 1 (70 dolar), Mortal Kombat 11 (50 dolar), Mortal Kombat X (30 ya da 40 dolar tam hatırlamıyorum) sonra aralarından güncel oyun yerine eski oyun alabiliyor. Hatta şu an Mortal Kombat X indirimde 5 dolar mesela çok çok ucuz.

Bunun yanı sıra oyun 8 yıllık, oynayan az ve Online'si ölü. Oyuna sahip isen yani kütüphanedeyse oyun satıştan kalksa bile oynayabiliyorsun. Ama DLC yok sende diyelim (Jason Voorhess DLC) eğer satıştan kalkarsa bir daha satın alamayacağın için erişimin olmaz.

Mortal Kombat 9u Xbox 360'ta 2 saat oynadım hikayesi ve karakterleri aşırı sempatik geldi. X i oynamak için 67.5 liraya aldım dlc olmadan aldım. 11 ide Game Pass'te oynarım. Bu arada Steam'den Ark attım size oyun arkadaşım çok yok belki beraber oynarız. Tavsiye ettiğiniz bir şey var mı?

Mortal Kombat 9u Xbox 360'ta 2 saat oynadım hikayesi ve karakterleri aşırı sempatik geldi. X i oynamak için 67.5 liraya aldım dlc olmadan aldım. 11 ide Game Pass'te oynarım. Bu arada Steam'den Ark attım size oyun arkadaşım çok yok belki beraber oynarız. Tavsiye ettiğiniz bir şey var mı?
Steam nickiniz nedir? Soruların varsa oradan cevaplayabilirim. MKX oynuyorum bu aralar beraber oynarız.

Steam nickiniz nedir? Soruların varsa oradan cevaplayabilirim. MKX oynuyorum bu aralar beraber oynarız.
radamel
1053259937
Yani oynayamam belki bu yıl sınava hazırlanıcam ama arkadaşlık dursun sonuçta sınav gider ama oyun oynamayı bırakmayız. (gerçekten arkadaşım yok :/ )

radamel
1053259937
Yani oynayamam belki bu yıl sınava hazırlanıcam ama arkadaşlık dursun sonuçta sınav gider ama oyun oynamayı bırakmayız. (gerçekten arkadaşım yok :/ )
Sorun yok tanışırız seninle arada sırada oynarız. Ekledim seni.

Yeni konular

Geri
Yukarı