Mosso Legarda Alınır mı?

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Mosso Legarda 1821 modelini çok sevdim. Uyacağını bilsem yarın alırdım ama, şöyle bir sıkıntı var, boyum kısa. 1.55 boyum var ve bu bisiklet bildiğim kadarı ile 28 inç bir janta ve minimum 41 santimetre kadro boyuna sahip. Bana uyar mı? Açıkçası buralarda pek bisikletçi yok ve olsa dahi gidip decathlondaki gibi özgürce deneyemiyorsun. İllaha ki bir bisiklet olmuyorsa başkasını incelemen gerekiyor. Şimdiden teşekkürler.

Jant boyundan öte kadro boyuna bakman gerekiyor senin, yükseklik anlamında zannettiğinden çok daha daha az etkiliyor jant boyutu. 46 veya 51cm modelleri tercih edebilirsin ilgili model için.
1821 siyah kırmızı modeli gayet güzel bir model, hoşuna da gitmiş zaten. Web sayfasından satıcıların konumlarına göz at, sana en yakın olanına gidip göz at - 46 veya 51cm arasında en çok rahat ettiğini tercih et, hepsi bu kadar.

Benim 3 ay önce Legarda 1821 aldım memnunum daha hiç yolda kalmadım, ama fren balataları çok kötü kaliteli birşey alman gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı