Motor için Ekipman Önerisi

cannkazim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Pulsar RS200 modelini sipariş ettim. Motor gelmeden ekipmanları da tamamlamak istiyorum.
3-4 bin TL Kask
500-1000 Eldiven
2-3 bin Mont için bütçem var önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kask için o bütçede LS2 Stream EVO modeli iyidir.
Eldiven ve mont için de Prosev, Prohell, Scoyco gibi markalara bakıp modelini beğendiğin ekipmanı alabilirsin. Aldığın ekipmanlarda Ece 22.05 ve DOT sertifikalarının bulunmasına ve montta sırt koruması bulunmasına dikkat etmeni tavsiye ederim. Omuz ve dirsek koruması zaten çoğu montta geliyor.

Kask için o bütçede LS2 Stream EVO modeli iyidir.
Eldiven ve mont için de Prosev, Prohell, Scoyco gibi markalara bakıp modelini beğendiğin ekipmanı alabilirsin. Aldığın ekipmanlarda Ece 22.05 ve DOT sertifikalarının bulunmasına ve montta sırt koruması bulunmasına dikkat etmeni tavsiye ederim. Omuz ve dirsek koruması zaten çoğu montta geliyor.
Teşekkürler, LS2 nin Storm Jeans modeli gözüme çarptı evodan yükse fiyatta. Onun hakkkında bilgin var mı?

montta sirt korumasi bulunmasina dikkat etmeyiniz hatta sirt korumasiz alin cunku cikani zaten cope atacaksiniz. mumkunse korumasiz alin daha ucuz gelir, kendiniz internetten saglam seviye 2 bir sirt korumasi alin cunku montun sirt koruma kismina ya kopuk koyarlar koruma yok diye satarlar ya da kopuk koyarlar koruma var diye satarlar...
eldivende five gloves slide oneririm kullaniyorum cok memnunum. venom d1-d2 iyi yorumlar okudum bakabilirsiniz.
kaski kesinlikle deneyerek al cunku ayni markanin modelleri arasinda bile kafa yapisina bagli olarak beden degisebiliyor, sonra iadeyle cok kafan agirir. bir motor magazasina gir bakar gibi dene modelleri begendigini intten siparis et. stream evo kendim kullaniyorum cok sukur kaza yasamadim uzecegini dusunmuyorum.
mont kesinlikle bak kesinlikle 4 mevsim alma. alirsan olacagi soyliyim yazin yanacaksin mont terden bembeyaz tuz olacak bikip giymeyeceksin, kisin icine termal iclik tisort kalin sweatshirt giy ustune montu kislik icligiyle giy yine de tir tir titreyeceksin bir de hareket kabiliyetin kisitlanacak giymeyeceksin. butun ekipmanlari yaz kis ayri almaya calis. bir de listeye motosiklet botu ekle ayak kemikleri kirilirsa asla eskisi gibi olmaz iyilesmesi de cok sancili olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı