Motor mu yoksa direksiyon seti mi?

Motor al geç, para lazım olursa kuryelik yaparsın.
Direksiyon, oyun falan bir süre sonra bayıyor.

Olay bireyde bitiyor, oyun denen meretler belirli bir yaş ve süreden sonra bayıyor insanı.

Ben o tür bir konsolu aramadım hiç, almakta mantıklı gelmedi. Arabayı sağ şeritte ağır ağır tadına vararak kullanmak dâhâ zevkli geliyor bana.
Ben dışarıda drift yapıp ceza + lastikleri yiyince evde gelip devam etmekte benim hoşuma gidiyor. :D

Ben o tür bir konsolu aramadım hiç, almakta mantıklı gelmedi. Arabayı sağ şeritte ağır ağır tadına vararak kullanmak dâhâ zevkli geliyor bana.

Hocam karşınızda büyük ekran, rahat bir koltuk, güzel bir direksiyon seti, arkada güzel bir hoparlörden müzik, ışıklar loşa çevrilmiş, gece saatleri, çayını kahveni alıyosun, açıyorsun şöyle bir ETS keyfine bakıyorsun. Çok keyifli, benim gibi uzun yol sevenler için çok keyif verici oluyor. Ama konu sahibinin sorusunda tabii ki motor. Direksiyon seti alıyorsanız unutacağınız parayla alın, çok önemli bir şey değil. Dediğim keyfi mouse ile oynayarakta yapabilirsiniz.

Motor tercih ederdim ulaşımda kolaylık olur zevkine sürerseniz yine surersiniz direksiyona değeceğini düşünmüyorum bir yerden sonra sıkılırsıniz hem nereye kadar oyun 😂

açıyorsun şöyle bir ETS keyfine bakıyorsun. Çok keyifli, benim gibi uzun yol sevenler için çok keyif verici oluyor.
Çok şükür üzerime kıran kamyon mu dersin karşı yoldan üzerime süren servis mi dersin, aktif trafikte birçok badire atlattım sağ olsunlar, ölüm ile uç uca olmanın keyfini bir makine verebilir mi hiç canım? 😂

Çok şükür üzerime kıran kamyon mu dersin karşı yoldan üzerime süren servis mi dersin, aktif trafikte birçok badire atlattım sağ olsunlar, ölüm ile uç uca olmanın keyfini bir makine verebilir mi hiç canım? 😂

Hocam seni bilmem sana lafım yok ama motor kullanan bazı arkadaşlar yolda yer varken trafik akiyorken bile kaldirimdan gidiyor yaklaşık 7-8 ay önce 1 hafta içinde tam 4 defa motor carpiyordu bana tam kıl payı geçiyor 1 tanesinde arkamdan dönüyordu kör noktaydi öbür 3U bayağı kaldirimdan üstüme doğru sürüyor yaya olarak benim mi hakkım onun mu hakkı anlamıyorum motorculara karşı sempatim vardı onu yok ettiler.

Hocam seni bilmem sana lafım yok
Ben araba sürücüsüyüm hocam, motorsikletler benden uzak dursun.
ama motor kullanan bazı arkadaşlar yolda yer varken trafik akiyorken bile kaldirimdan gidiyor yaklaşık 7-8 ay önce 1 hafta içinde tam 4 defa motor carpiyordu bana tam kıl payı geçiyor 1 tanesinde arkamdan dönüyordu kör noktaydi öbür 3U bayağı kaldirimdan üstüme doğru sürüyor yaya olarak benim mi hakkım onun mu hakkı anlamıyorum motorculara karşı sempatim vardı onu yok ettiler.
Size hak veriyorum, o şekilde dengesiz süren motorcu çok var. Sırf kendilerini de tehlikeye atmıyorlar, milletin can güvenliğini tehdit ediyorlar, özellikle yoğun nüfusa sahip yerleşimler şikayetçi bu husustan.

yorumlarınız için çok teșekkür ederim
motor almaya karar verdim direksiyon setini ise kiralamak çok mantıklı geldi veya direksiyon seti olan internet kafeler var oraya da gidebilirim

Motosiklet olarak ne marka ne model alacaksın? 35 bine Çin malı bir döküntü alacaksan o motosikletten hayır gelmez.
aklımda mondial 125mh drift, bajaj discover 125st veya mondial i125 superboy var
herhangi bi önerin varsa iyi olur

Geri
Yukarı