Mount and Blade II Bannerlord başlangıç nasıl yapılmalı?

Hocam benim kendi taktiğimi söyleyeyim önce lordlarla iyi bir ilişki yap sonra birkaç tane kervan al kimseye düşman ya da dost olma oradan para kas turnuva oyna ticaret yap isyan eden bir yeri ele geçir merkezde bir yerde olmasın ama, kolay kolay savaş açmazlar isyan eden yeri ele geçirince ordu kapasiten yüksek olsun o ele geçirdiğin yerden gelen parayla gelişirsin zaten.
Tamamdır. Teşekkürler yardımlarınız için.

Oyunu uzun süredir oynamıyorum, bir heves ettim indirdim ve yeni başladım. Bir kaç köyden 15-20 tane asker topladım ve bir turnuvayı kazanıp yaklaşık 20 bin dinar elde ettim. Bu parayı nasıl harcasam mantıklı olur? Bir de hangi köylerden hangi askerleri toplarsam ileride geliştiğinde daha iyi bir orduya sahip olurum? Şimdiden teşekkürler.

Bu arada atlı birlik çoğunluğu olan bir orduya sahip olmak istiyorsanız yanınızda bol bol binek bulundurun hocam. Normal piyade birlikleri atlıya yükseltirken at istiyor.

Bu arada atlı birlik çoğunluğu olan bir orduya sahip olmak istiyorsanız yanınızda bol bol binek bulundurun hocam. Normal piyade birlikleri atlıya yükseltirken at istiyor.
Bununla ilgili sorunu şu anda yaşıyorum hocam. Envanterimde binek olmasına rağmen yükseltirken ''Gerekli: Binek (sende hiç yok)''. Bu neyden kaynaklanıyor acaba? Nasıl bir binek almam gerekli?

Bununla ilgili sorunu şu anda yaşıyorum hocam. Envanterimde binek olmasına rağmen yükseltirken "gerekli: Binek (sende hiç yok)". Bu neden kaynaklanıyor acaba? Nasıl bir binek almam gerekli?

Sizdeki yük beygiri olmasın hocam binek türünde binek atı yazması lazım diye hatırlıyorum. Yani 2 level olan atlardan almanız lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı