Çözüldü Mount and Blade Warband asker problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Cisco Roman

Decapat
Arkadaşlar selamlar.
Hepinize bir şey sormak istiyorum Bannerlord çıktığında satın alıp oynadım ama oyunda optimizasyon zayıf olduğu için dayanamadığım Warband oynamaya başladım ama şöyle bir sorunum var. Bannerlord'da mesela 300 kişi rakip biz 100 kişi isek savaş alanında tüm adamlar oluyordu fakat Warband'da ise karşı 300 biz 100 isek bizde 4-5 adam oluyor karşıda 70-100 arası oluyor yani orduların tamamı savaşa gelmiyor bunun çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar selamlar.
Hepinize bir şey sormak istiyorum Bannerlord çıktığında satın alıp oynadım ama oyunda optimizasyon zayıf olduğu için dayanamadığım Warband oynamaya başladım ama şöyle bir sorunum var. Bannerlord'da mesela 300 kişi rakip biz 100 kişi isek savaş alanında tüm adamlar oluyordu fakat Warband'da ise karşı 300 biz 100 isek bizde 4-5 adam oluyor karşıda 70-100 arası oluyor yani orduların tamamı savaşa gelmiyor bunun çözümü var mı?

Ordular tam çıkmıyor Warband'da eğer birlik kaybedersen destek gelir ama karsı taraf cok asker kaybederse onlarında birliği gelir herhalde o zamanlar milletin sistemi kaldırmaz diye böyle bir şey yapmışlar.
Arkadaşlar selamlar.

Ordular tam çıkmıyor Warband'da eğer birlik kaybedersen destek gelir ama karsı taraf cok asker kaybederse onlarında birliği gelir herhalde o zamanlar milletin sistemi kaldırmaz diye böyle bir şey yapmışlar.

Çözüm
Konu kilit değil kanka Warband Battle-sizer indirip savaştaki asker sayısını istediğin kadar arttırabilirsin.

Eğer "C:\Users\Administrator\Documents\Mount&Blade Warband" klasöründeki "rgl_config.txt" dosyasının "battle_size = 1.0000" satırındaki sayıyı değiştiriyorsa, sıkıntı. Ben sayıyı "3.9999" yaptım ancak bu sayıyı arttırdıkça Çapulcu, kaçak veya köylerde çıkan haydut sayıları çok artıyor.

Eğer "C:\Users\Administrator\Documents\Mount&Blade Warband" klasöründeki "rgl_config.txt" dosyasının "battle_size = 1.0000" satırındaki sayıyı değiştiriyorsa, sıkıntı. Ben sayıyı "3.9999" yaptım ancak bu sayıyı arttırdıkça çapulcu, kaçak veya köylerde çıkan haydut sayıları çok artıyor.

Sonra Suriye gibi 300 tane çapulcu karşına çıksın :D

Geri
Yukarı