Mount and Blade Warband mod yapmak

GölgemenTV

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, mount&blade Warband oyununda mod yapmak istiyorum. Mod yapma aletlerini iyice kavradım fakat native üzerinden mod yapmaya çalışınca rlg error alıyorum. Ben düşündüm ve dedim ki bir mod klasörü üzerine ekleme yaparsam olur mu? Dedim ve oldu. Bir mod hayalim var fakat sorum şu bir mod üzerine ekleme yapıp yayınlarsan başımıza sıkıntı alır mıyız? Yorumlarınızı bekliyorum :) .

Son düzenleyen: Moderatör:
Derken ?
Sorunun sebebi meğersem buymuş; Oyunda mesela bir kılıç için 20 güç gerekiyor troop'un güç 19 mesela o 20 olmadığı için mod patates oluyormuş sorunu çözdüm kısaca :D
Sorunun sebebi meğersem buymuş; Oyunda mesela bir kılıç için 20 güç gerekiyor troop'un güç 19 mesela o 20 olmadığı için mod patates oluyormuş sorunu çözdüm kısaca :D
noluyo ya 1 kere yazdım :eek:

Son düzenleme:
Derken?
Sorunun sebebi meğersem buymuş; oyunda mesela bir kılıç için 20 güç gerekiyor Troop'un güç 19 mesela o 20 olmadığı için mod patates oluyormuş sorunu çözdüm kısaca :D
sorunun sebebi meğersem buymuş; oyunda mesela bir kılıç için 20 güç gerekiyor Troop'un güç 19 mesela o 20 olmadığı için mod patates oluyormuş sorunu çözdüm kısaca :D
sorunun sebebi meğersem buymuş; oyunda mesela bir kılıç için 20 güç gerekiyor Troop'un güç 19 mesela o 20 olmadığı için mod patates oluyormuş sorunu çözdüm kısaca :D
ne oluyor ya 1 kere yazdım :eek:

Eğer cevapla kısmına 1 kereden fazla art arda tıklarsan birkaç kere gönderiyor.

Geri
Yukarı