Mount & Blade: Bannerlord alınır mı?

Hocam arkadaşlarda var ama koleksiyon gibi zevk alıyorum Steam hesabımda oyun biriktirmekten, anı oluyor.

Hocam arkadaşlarda var ama koleksiyon gibi zevk alıyorum Steam hesabımda oyun biriktirmekten, anı oluyor.
Ben artık bıraktım her oyun 1k olmuş para dayanmaz microsoft epic ya da başka şekilde artık.

Sonradan edince düşmüyor mu? Aynı olay.

Ilerleyen aşamada lorda ihtiyacın olmuyor. Yanında yeterince lord oluyor yani. Bu sayede infaz ederken umusamıyorsunuz. Gidip krallıktaki tek klan olarak yaparsanız oynayamazsınız oyunu.

Ilerleyen aşamada lorda ihtiyacın olmuyor. Yanında yeterince lord oluyor yani. Bu sayede infaz ederken umusamıyorsunuz. Gidip krallıktaki tek klan olarak yaparsanız oynayamazsınız oyunu.
Valla hocam sen krallığına klan doldursan bile infaz edince o klanlarla ilişkin kötüleşiyor. Belki haritanın yarısından fazlasını alınca yapılabilir.

Vallahi hocam sen krallığına klan doldursan bile infaz edince o klanlarla ilişkin kötüleşiyor. Belki haritanın yarısından fazlasını alınca yapılabilir.

Nüfuz basıp düzeltiyorsun. Haritanın çeyreğini alsan ve ortalama 30-40 tane alırsanız yanınıza yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…