Mount & Blade Bannerlord'da kervan ve atölyelerden düzgün para gelmiyor

Kwatt

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Bannerlord'da 3-4 tane kervanım var, 4 tane de atölyem var. Bu atölyeleri bilinçsiz şekilde de açmadım, köylerdeki üretime bakarak açtım ve düzgün para da getirmiyorlar. Bir de üstüne garnizonlardan eksi yiyorum, yardım eder misiniz?

Oyunu bırakma sebebim. Youtebe'dan falan bir ton araştırma yaptım modlara baktım ama şu ekonomi sorununun çözümü yok. Tutturmuşlar bir demircilik diye yani koskoca imparatorluğun lordu olup da hala demircilikle uğraşıyorsak o oyun olmamıştır bana göre. Demircilik dışındada kervanların falan getirisi çok gülünç.

Yani kısacası bunun çözümü yok ya da ben bulamadım. İnanılmaz potansiyele sahip bir oyun fakat yanlış ellerde. :(

Suan oynadigim seferden önceki oyunda rastgele atölye açıp kervan kurmuştum aşırı fazla para geliyordu 150K yi görmüştüm ama nasıl oldu bilmiyorum ama haklısın para bu kadar dert olmamali
Oyunu bırakma sebebim. Youtebe'dan falan bir ton araştırma yaptım modlara baktım ama şu ekonomi sorununun çözümü yok. Tutturmuşlar bir demircilik diye yani koskoca imparatorluğun lordu olup da hala demircilikle uğraşıyorsak o oyun olmamıştır bana göre. Demircilik dışındada kervanların falan getirisi çok gülünç.

Yani kısacası bunun çözümü yok ya da ben bulamadım. İnanılmaz potansiyele sahip bir oyun fakat yanlış ellerde. :(

Geri
Yukarı