Mount & Blade II: Bannerlord alınır mı?

EfeOzcann

Decipat
Yer
Bornova
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Oyun 350₺ ve oyunu Xbox'da oynayacağım eskiden bilgisayar üzerinde Warband oynamıştım ama İngilizce olduğu için çok bir şey anlamamıştım. Konsolda bu oyun alınır mı? Ve oyunu konsolda oynamak çok zorlar mı konsolun Xbox Series S

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel oyun türe ilgiliyseniz alınabilir.

At üstünde dolaşmayı ve kılıç ile savaşmayı seviyorum alınır mı? Ve Xbox'da onun fiyatı düşer mi?
Xbox gamepass alın içinde olması Lazım(yani fetihlerle ilgiliyseniz alın oyunun çoğu kaleden şehire şehirden kaleye at üstünde geçiyor 10. Saatten sonra)

Hayır yani oyunun fiyatı düşer mi Xbox'da önümüzde indirim günleri vs. var mı?

Xbox tarafi su siralar pek ilgimi cekmiyor internetten ogrenebilirsiniz ya da dedigiki yapip gamepass alin(ama bakin bannerlord var mi)

Kış indiriminde belki indirime girebilir. Onun dışında bir sonraki yaz indirimi var. Baharda indirime girer mi bilmiyorum.

Xbox tarafi su siralar pek ilgimi cekmiyor internetten ogrenebilirsiniz ya da dedigiki yapip Game Pass alin(ama bakin Bannerlord var mi)

Maalesef eklemişler peki kaç saatlik oyun sürer ve gamepad üzerinde çok zorlar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…