Mount & Blade II: Bannerlord Mod Tavsiyeleri

Hakan Yavuz3766

Hectopat
Hazır Epic'te kupon ve indirim varken oyunu alayım dedim. Oyunun erken erişimde olduğunu, ayrıca eksik ve hataların olduğunu duydum. NMM'de bunlar için yapılmış binlerce mod olduğunu da gördüm. Oyunun hatalarını, eksiklerini düzeltecek ve olursa iyi olur dediğiniz mod önerilerinizi bekliyorum. Oyun yüklenene kadar modları hazırlayabilirsem çok mutlu olacağım.

Oyunu düzelten modlar var mı bilmiyorum ama bu modlara bir göz atmanı öneririm. Enis Kirazoğlu'ndan alıntı.
Dismembered (kafa kopar)
Crouch to Sprint (çömelince hızlı koşarsınız)
Better Time (isterseniz oyunun hızını X4 yapar)
Control Your Allies After Death (siz ölürseniz, yanınızdaki karaktere geçer kontrol)
Detailed Character Creation (detaylı karakter oluşturma)
Hideout Party Limit Removed (sığınak saldırılarında yanınıza alacağınız adam sayısı artar)
More Raiding (köy, şehir, han gibi yerlerde sivillere saldırabilirsiniz)
Xorberax's Cut Through Everyone (silahınız birden fazla kişiye hasar verir)
Xorberax's Shoulder Cam (omuz kamerasına geçiş yaparsınız)
Fluid Blocking (savunmada sağ tıka basılı tutarak yönler arasında geçiş yapabilirsiniz.)
LootLord (infaz ettiğiniz lordların üstündeki eşyalar size eklenir)

Oyunu düzelten modlar var mı bilmiyorum ama bu modlara bir göz atmanı öneririm. Enis Kirazoğlu'ndan alıntı.
Dismembered (kafa kopar)
Crouch to Sprint (çömelince hızlı koşarsınız)
Better Time (isterseniz oyunun hızını X4 yapar)
Control Your Allies After Death (siz ölürseniz, yanınızdaki karaktere geçer kontrol)
Detailed Character Creation (detaylı karakter oluşturma)
Hideout Party Limit Removed (sığınak saldırılarında yanınıza alacağınız adam sayısı artar)
More Raiding (köy, şehir, han gibi yerlerde sivillere saldırabilirsiniz)
Xorberax'S Cut Through Everyone (silahınız birden fazla kişiye hasar verir)
Xorberax'S Shoulder Cam (omuz kamerasına geçiş yaparsınız)
Fluid Blocking (savunmada sağ tıka basılı tutarak yönler arasında geçiş yapabilirsiniz.)
LootLord (infaz ettiğiniz lordların üstündeki eşyalar size eklenir)

Lootlord oyunun zorluğunu çok kolaylaştırabilen bir mod gibi duruyor onun dışındaki modları deneyeceğim. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı