Mount&Blade Warband Mod Önerisi

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Bannerlord hala ortalarda yok ve net bir tarihte yok zaten piyasada bu tarz oyunlarda çok yok. Ortaçağ temalı oyun var ama pek bana hitap etmiyor Total War gibi oyunlar. Kingdom Come oyununu bitirmiştim geçen yine oynayasım geldi çünkü canım bu tarz oyunlar oynamak istiyordu Steam'den tekrar çektim ama oyunda hala optimizasyon sorunu görünce soğudum. Mount&Blade: Ateş ve Kılıç oyununa bir çoğu arkadaşımız gibi bende ısınamadım Warband oyununun yerini tutamadı bende o yüzden tekrar Warband oynamak istiyorum ama modlu olarak oynayacağım daha önce Azgad, Evlat, Evlat Tatil modlarını oynadım bitirdim bana önerebileceğiniz mod varmı ? Senaryo ağırlıklı tercih ediyorum genelde çok fazla detaylı modlar olmasına gerek yok. Düz mantık savaş yen kaleyi şehri ele geçir konsepti bir süre sonra bayıyor ama bu işin ardında senaryo olduğunda kendini sevdiriyor bana. Önerilerinizi bekliyorum.

Sistem iyi ise :A World Ice and Fire
Blood in the West,A Clash of King gibi yabancı modlar da var.
Native tarzı olarak: Diplomacy 4. litdum modu var kalkanla vurma,yeni kale tasarımları,kılıç,zırh gibi birçok şey ekliyor.
Hikaye olarak tavsiyem ise: Light and Darkness Modudur gerçekten güzel Çinliler yapmış güzel bir türkçe yaması var.
Türk modlarından en iyileri: Cihat ve Haçlılar,Osmanlı modu,Emir Timur mod,Nordların Yükselişi

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı