Mount & Blade Warband'da mod yapımcılarının para kazancı olur mu?

Daha fazla  
Arkadaşlar diyelim ki Warband'da bir mod tasarladım ve modumu oynayanlar var, ben bu moddan bir para kazanabilir miyim?

Mod camiası oldum olası tutkuyla yürüyen bir camiadır. O nedenle parayla satılan modlar çok kaliteli modlar olmadığı müddetçe satın alınmaz pek.

Mod camiası oldum olası tutkuyla yürüyen bir camiadır. O nedenle parayla satılan modlar çok kaliteli modlar olmadığı müddetçe satın alınmaz pek.
Ama tabi keyfinize bağlı bir durum. Modu direkt satmayı ya da farklı bir şekilde modda kazanç elde etmeyi deneyebilirsiniz.

Yani modu yaptıktan sonra satmam gerek teşekkür ederim peki benden o modu satın alanlar nasıl para kazanacaklar ?

Genelde mod satılmaz, siteye trafik çekilerek reklam gelirleri elde edilmeye çalışılır. Türk milleti 3. Parti şeylere pek para verecek bir millet değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…