Mouse ışığı yanıyor ama çalışmıyor

Atkfnflz

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Benim de mouse ışığı yanıyor ama kullanılmıyor. Bazen mouse takınca ses de geliyor mouse takıldığına dair ama bazen ne ses ne de ışık geliyor. Haftalardır araştırıyorum denemediğim bir şey kalmadı sanırım. Sanırım USB girişlerim bozuk, aklıma başka bir şey gelmedi. Yardım eder misiniz?

HID\VEN_ELAN&DEV_1200&Col01
HID\ELAN1200&Col01
HID\*ELAN1200&Col01
HID\VID_04F3&UP:0001_U:0002
HID_DEVICE_SYSTEM_MOUSE
HID_DEVICE_UP:0001_U:0002
HID_DEVICE

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    42,5 KB · Görüntüleme: 30
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    17 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba herkese. Benim de mouse ışığı yanıyor ama kullanılmıyor. Bazen mouse takınca ses de geliyor mouse takıldığına dair ama bazen ne ses ne de ışık geliyor. Haftalardır araştırıyorum denemediğim bir şey kalmadı sanırım. Sanırım USB girişlerim bozuk, aklıma başka bir şey gelmedi. Yardım eder misiniz?

HID\VEN_ELAN&DEV_1200&Col01
HID\ELAN1200&Col01
HID\*ELAN1200&Col01
HID\VID_04F3&UP:0001_U:0002
Hıd_devıce_system_mouse
Hıd_devıce_up:0001_U:0002
Hıd_devıce.

Başka bir kasaya takıp dene olmazsa mouse bozuktur, çalışıyorsa USB girişlerin bozulmuş olabilir.

Başka bir kasaya takıp dene olmazsa mouse bozuktur, çalışıyorsa USB girişlerin bozulmuş olabilir.
Yok mouse çalışıyor onu denedim. Hatta şöyle söyleyeyim bayadır mouse olmadan takılıyordum bugün dedim bir tane alayım belki olur. Bir tane mouse seçtim, dedim bi deneyeyim, benim pc sıkıntılı falan diye. Denedim orada mouse oldu, kullandım. Eve geldim 15-20 dakikada evde kullandım sonra tekrar gitti. Başka pc de denedim bir sıkıntı yok. Yani usb girişi de öyle bozulup bozulup düzelen birşey midir bilemedim.

Yok mouse çalışıyor onu denedim. Hatta şöyle söyleyeyim bayağıdır mouse olmadan takılıyordum bugün dedim bir tane alayım belki olur. Bir tane mouse seçtim, dedim bir deneyeyim, benim PC sıkıntılı falan diye. Denedim orada mouse oldu, kullandım. Eve geldim 15-20 dakikada evde kullandım sonra tekrar gitti. Başka PC de denedim bir sıkıntı yok. Yani USB girişi de öyle bozulup bozulup düzelen bir şey midir bilemedim.

Anakart modelin nedir?

Geri
Yukarı