Mouse kendi kendine hareket etti

Arkadaşlar mouse kendi kendine hareket etti dediğim gibi. Daha önceden yanlışlıkla bir trojan virüsü açmıştım (yani virustotal.com öyle gösteriyordu.) Ben de MBAM ve Kaspersky ile tarattım bir şey çıkmadı, ne yapabilirim?
Hayaletler hareket ettirmiştir 😂(Mizah yapıyorum alınma lütfen.)

CMD'ye net user yazın bi saçma sapan şeyler çıkıyorsa net user Kullanıcının_adı /delete yap temp dosyalarını kontrol et şüphe gördüğün bi şey varsa onları google'a yaz regediti kontrol et saçma sapan keyler görüyosan hemen silme google dan araştır görev yöneticisinden hizmetlere bak veya çalışan programları kontrol et tam tarama çalıştır antivirusun varsa yanlışım varsa yazabilirsiniz :)

Son düzenleme:
Depolama alanında kendi kendine azalma varmı veya saçma sapan sitelere giriyormu bilgisayarın por** gibi sitelere
Hayaletler hareket ettirmiştir 😂(Mizah yapıyorum alınma lütfen.)
Toz kaçmış olabilir mous eskimiş olabilir tam tarama yapın.
Onu söylemeye çalışıyor zaten. Mouse takılı değilken hareket ediyorsa virüs vardır muhtemelen diye.
CMD'ye net user yazın bi saçma sapan şeyler çıkıyorsa net user Kullanıcının_adı /delete yap temp dosyalarını kontrol et şüphe gördüğün bi şey varsa onları google'a yaz regediti kontrol et saçma sapan keyler görüyosan hemen silme google dan araştır görev yöneticisinden hizmetlere bak veya çalışan programları kontrol et tam tarama çalıştır antivirusun varsa yanlışım varsa yazabilirsiniz :)
net user yazarak trojen var mı yok mu diye bakmayı kim öğretti merak ettim hocam.
Arkadaşlar konu 1 ay öncenin konusu, konu hortlatmaktan banlanmanızı istemem. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı