Mouse pad önerisi

melihaktaş

Kilopat
Daha fazla  
Razer Deathder Chroma mouse kullanıyorum. Fakat kararsız kaldım a dostlar seçimim ne yönde olmalı? Speed mi yoksa Control mü ve hangi marka belirtirseniz sevinirim. Yarın sipariş vereceğim. Oynadığım oyun CS:GO 400 DPI, 500 Hz ve 1.5 sensivity kullanıyorum. Yararı olursa diye yazdım dostlar. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük dpi seviyelerinde kullandığın için sana kumaş mousepad öneririm Steelseries QcK , Logitech 240 yada Razer Goliathus'u alabilirsiniz

Şahsi düşüncemi söylüyorum, Amerika'dayken 25 dolara aldığım gaming mouse pad'im vardı, baya güzel ve kaliteliydi. Bir yüzü control, bir yüzü speed idi. İkisini de deneme şansım oldu zaman zaman. Speed de mouse inanılmaz kayıyor, kontrolümden çıkıyor hiç bana göre değildi. Dolayısıyla mouse pad'i kullandığım 4-5 sene boyunca control olan tarafı kullandım çok da memnun kaldım. Ama işte kişiden kişiye değişir, ben tutupta 400 dpi'da oynamadığım için control olan tarafı kullanıyordum, düşük dpi'da oynayan adam için belkide speed daha iyidir... Tecrübeli arkadaşlar yeşillendirecektir :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı