Mouse Sağ Tuş Sorunu

WereBear

Kilopat
Daha fazla  
Geçen gün( Geçen gün dediğim 1.5 hafta oldu ) bilgisayarda film izlerken Mouse ile oynuyordum. Sağ tuşunu kaldırıp geri takıyordum sonra bir anda bozuldu sağ tuşa bastığımda içine giriyor ve sağ tuş basılı kalıyor tuşu kaldırırsam eski haline geri dönüyor ama hep bununla uğraşmak istemiyorum. Geçen gün Minecraft oynayasım geldi ama Minecraft'ta sağ tuş olmadan olmaz. Mouse'nin sol yanında 2 tuş var bunların birine sağ tuşu atamak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Hadi ya of. O tuşlara atayabilsem çok güzel olacak. Şu an yeni Mouse'de alamam.
Mouse bozulmuş. Everest gibi markaları kesinlikle seçmeyin. Ben de "Everest SM-614 Nikel Kaplama" vardı. Aradan 1 ay geçti. Sol tık gıcırdama yapmaya başladı. Üstündeki kaplama soyulmaya başladı. Şuan "Microsoft MS 3.0" kullanıyorum. Yakında Rival'e geçiş yapıcağım :) Kaliteli ekipmanlar istiyorsanız, "Steelseries, Razer" gibi markalardan şaşmayınız.

Zaten bilgisayar benim olmadığı için ucuz bir mouse alayım dedim 1 seneyi geçti sorunsuzdu ben bozdum oynarken malesef. Neyse Minecraft'ta sağ tuşu R tuşu olarak atadım öyle idare ediyorum şimdilik. Konu kapatılabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı