Mouse tekerini aşağı oynatırken yukarıya kayıyor

• Konuyu başlatan Jezo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 113

Jezo

Decipat
Daha fazla  
Mouse tekerinde takılma sorunum var. Aşağı çekerken bazen yukarıya kayıyor, aynı şey üste çekerken de aynı. İçine üflemeyi denedim, saç kurutma makinesiyle tozları temizlemeye çalıştım görünürde yoktu. Sonuç hala aynı, nasıl düzelir?

Mouse tekerinde takılma sorunum var. Aşağı çekerken bazen yukarıya kayıyor, aynı şey üste çekerken de aynı. İçine üflemeyi denedim, saç kurutma makinesiyle tozları temizlemeye çalıştım görünürde yoktu. Sonuç hala aynı, nasıl düzelir?

Benimki de aynı üfleyince bir süre düzeliyor ama tam olarak çözümü yok.

Mouse modeli ne acaba? bende aynı sorunu geçmişte yaşamıştım. Eğer garanti süresi geçmediyse garantiye götürmeni öneririm

Bu sorun bende vardı, mouse tekerinin vida gibi bir şeyi var o gevşeyince oluyor, içini açıp orayı çok hafif düzeltmeniz lazım, bu videoyu izlemeden sakın denemeyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Zamanınız yoksa 3.48 dakikaya getirip oradan sonrasını izleyin.

Bende Razer farede oluyordu aynısı ufleyınce kısa surelı duzelıyordu en son dayanamadım yenı mouse aldım.

Geri
Yukarı